Keystone logo
University of Bradford

University of Bradford

University of Bradford

Wstęp

Sprawienie, by wiedza działała

W University of Bradford , będziesz czerpać korzyści z nauczania i badań, które wykorzystują technologię dla dobra społeczeństwa i brać w nich udział.

Dowiesz się od ekspertów akademickich i branżowych, którzy kształtują przyszłość swoich sektorów w światowej klasy obiektach. Zainwestowaliśmy miliony funtów w zaawansowane technologicznie środowiska edukacyjne, takie jak nasze studio motion capture i nowe obiekty School of Management.

W czasie spędzonym z nami możesz stać się najlepszą wersją siebie. Uniwersytet to miejsce, w którym możesz poszerzyć swój umysł i nawiązać przyjaźnie na całe życie; gdzie możesz się rozwijać, uczyć się, doświadczać. Gdzie możesz należeć i gdzie wspieramy Cię na każdym kroku.

Kursy

Oferujemy ponad 100 programów licencjackich i ponad 200 kursów podyplomowych, badawczych i doskonalenia zawodowego. Są one dostarczane na naszych czterech wydziałach:

 • Nauki o życiu
 • Badania zdrowotne
 • Zarządzanie, prawo i nauki społeczne
 • Inżynieria i Informatyka

Wiele z naszych kursów zostało opracowanych przy udziale ekspertów branżowych i partnerów, a kilka z nich posiada akredytację lub akredytację zawodową, ustawową lub regulacyjną, co oznacza, że rozwiniesz umiejętności wysoko cenione przez pracodawców.

129527_student-inżynierii.jpg

Dowiesz się od ekspertów akademickich i branżowych, którzy kształtują przyszłość swoich sektorów. Będziesz uczyć się w światowej klasy obiektach — zainwestowaliśmy miliony funtów w zaawansowane technologicznie środowiska edukacyjne, takie jak nasze studio motion capture i Digital Health Enterprise Zone.

Nasz kampus

W kampusie miejskim znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, niezależnie od tego, czy studiujesz, odpoczywasz czy towarzysko. Ma atmosferę społeczności, której nie znajdziesz nigdzie indziej. To przyjazne, przyjazne miejsce, w którym dzieją się wspaniałe rzeczy.

City Campus to centrum aktywności studenckiej. Znajduje się tam Centrum Studentów – baza University of Bradford Związku Studentów i całodobowa biblioteka. Siłownia Unique oferuje nowo zmodernizowane obiekty sportowe, a nasza wioska studencka The Green znajduje się w samym sercu kampusu.

Nietypowo jak na kampus w centrum miasta, mamy też dużo zieleni. W cieplejsze miesiące nie będziesz miał problemów ze znalezieniem spokojnego miejsca na zewnątrz, gdzie możesz się uczyć, odpoczywać lub uprawiać sport.

129528_university-of-bradford-campus-external.jpg

Uniwersytet Roku Integracji Społecznej

University of Bradford to jeden z najbardziej zróżnicowanych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii. The Times Good University Guide 2020 nazwał nas Uniwersytetem Roku Integracji Społecznej” w uznaniu naszego zaangażowania w sukces ludzi bez względu na ich pochodzenie, tożsamość, przekonania i wyzwania.

129529_bradford-uniwersytet-roku-dla-włączenia-społecznego-2020.jpg

Widzimy jednostki i ich potencjał, ciężko pracujemy, aby usunąć bariery ich sukcesu i zapewniamy, że nasi uczniowie rozumieją, że są w stanie iść naprzód i dokonywać pozytywnych zmian dla całej naszej przyszłości poprzez swoje doświadczenia i edukację.

Badania

University of Bradford ma ponad 50-letnie doświadczenie w badaniach i znajduje się w pierwszej 50-tce w Wielkiej Brytanii (REF 2014) pod względem jakości badań. Trzy czwarte naszych badań jest klasyfikowane jako wiodące na świecie lub doskonałe na skalę międzynarodową.

Oferujemy różnorodne możliwości prowadzenia badań podyplomowych na naszych czterech wydziałach.

Funkcje kampusu

W City Campus znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, niezależnie od tego, czy studiujesz, odpoczywasz czy spotykasz się towarzysko. Ma taką atmosferę wspólnoty, jakiej nie znajdziesz nigdzie indziej. To przyjazne, gościnne miejsce, w którym dzieją się wielkie rzeczy.

City Campus to centrum aktywności studenckiej. Jest domem dla Student Central - bazy dla University of Bradford Studenckiego Związku i 24-godzinnej biblioteki. Unique gym oferuje nowo zmodernizowane obiekty sportowe, a nasza wioska zakwaterowania studenckiego The Green znajduje się w samym sercu kampusu.

Nietypowo jak na kampus w centrum miasta, mamy też dużo terenów zielonych. W cieplejszych miesiącach nie będziesz miał problemów ze znalezieniem miejsca na naukę, relaks lub uprawianie sportu.

  Rankingi

  Uczelnia roku w dziedzinie integracji społecznej

  Uniwersytet University of Bradford jest jednym z najbardziej zróżnicowanych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii. The Times Good University Guide 2020 nazwał nas University of the Year for Social Inclusion" w uznaniu naszego zaangażowania w sukces ludzi niezależnie od ich pochodzenia, tożsamości, przekonań i wyzwań.

  Lokalizacje

  Lokalizacje
  • Bradford

   Richmond Rd, BD7 1DP, Bradford

   • facebook
   • twitter
   • linkedin
   • youtube
   • instagram

  pytania