Keystone logo
University of Bolton, Academic Centre – Ras Al Khaimah

University of Bolton, Academic Centre – Ras Al Khaimah

University of Bolton, Academic Centre – Ras Al Khaimah

Wstęp

University of Bolton, Academic Centre – Ras Al Khaimah został założony w 2008 roku i jest licencjonowany przez rząd Ras Al Khaimah. Oferujemy programy studiów licencjackich i podyplomowych w kilku dyscyplinach.

Centrum Akademickie specjalizuje się w takich dziedzinach jak; Księgowość, inżynieria lądowa, inżynieria mechaniczna, inżynieria elektryczna i elektroniczna, zarządzanie przedsiębiorstwem, prawo, psychologia i informatyka. Studenci z różnych środowisk i poziomów akademickich mogą dołączyć do Centrum Akademickiego Uniwersytetu Bolton, aby zdobyć stopnie licencjackie i podyplomowe. Centrum Akademickie znajduje się w specjalnie wybudowanym obiekcie, co jest tylko częścią naszego zaangażowania w oferowanie studentom możliwie najlepszych doświadczeń. Wszystkie programy akademickie znajdują się w tym kampusie razem z programami fundacyjnymi, które oferujemy jako zatwierdzoną ścieżkę dostępu do programów Uniwersytetu Bolton.

University of Bolton, Academic Centre – Ras Al Khaimah jest pierwszą instytucją, która stara się uzyskać i zabezpieczyć licencję operacyjną od RAK EZ, która ma nowo ustanowiony system licencjonowania obejmujący kompleksowy proces zapewniania jakości, który muszą teraz działać wszystkie instytucje akademickie w Emiracie zgodne z. WINC z dumą była pierwszą instytucją, która otrzymała taką licencję.

Centrum Akademickie działa w obiekcie o powierzchni 42 000 stóp kwadratowych, w którym mieszczą się sale lekcyjne, sale wykładowe, przestrzeń biurowa, biblioteka oraz laboratoria inżynieryjne i komputerowe. Ponadto nasi studenci mają dostęp do różnych programów nauczania i zajęć pozalekcyjnych na terenie kampusu za pośrednictwem działającej od dawna i aktywnej Rady Studentów. Dostępne są również domy studenckie zapewniające wysokiej jakości zakwaterowanie i usługi w rozsądnej cenie, bezpośrednio na miejscu.

Western International College (WINC) działa na podstawie licencji handlowej Western International Corporation, która jest nowo nazwanym dostawcą infrastruktury akademickiej dla Uniwersytetu Bolton i jego franczyzy Academic Center w Ras Al Khaimah. Western International College, Western International Corporation i University of Bolton oraz Academic Center – Ras Al Khaimah są częścią tej samej instytucji edukacyjnej działającej w Ras Al Khaimah od 2008 roku.

128487_people-coffee-notes-tea.jpg

University of Bolton, Academic Centre - Ras Al Khaimah oferuje następujące programy:

Programy studiów licencjackich

 • Beng (Hons) w inżynierii mechanicznej
 • Beng (z wyróżnieniem) w inżynierii lądowej
 • BEng (z wyróżnieniem) z zaawansowaną pozycją w inżynierii elektrycznej i elektronicznej
 • BSc (z wyróżnieniem) w zarządzaniu przedsiębiorstwem
 • BA (z wyróżnieniem) w rachunkowości
 • BSc (Hons) w informatyce
 • BA (z wyróżnieniem) w prawie
 • BSc (Hons) in Psychology

Programy podyplomowe

 • Master of Business Administration (Executive – dla kandydatów z akredytowanym tytułem licencjata i ponad 3-letnim stażem pracy na poziomie nadzorczym)
 • Doładowanie MBA (dla kandydatów, którzy mają kwalifikacje podyplomowe, ale nie posiadają dyplomu MBA)
 • Magister informatyki
 • Magister zarządzania projektami budowlanymi

Dlaczego University of Bolton, Academic Center RAK?

Niedroga opłata za naukę

Centrum Akademickie Uniwersytetu Bolton oferuje programy z dotowanym czesnem, które stanowi połowę czesnego na głównym kampusie w Wielkiej Brytanii, aby dać zarówno lokalnym, jak i międzynarodowym studentom możliwość zdobycia najlepszej brytyjskiej edukacji w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Oryginalne i akredytowane brytyjskie stopnie naukowe

University of Bolton Academic Center w RAK oferuje akredytowane brytyjskie stopnie naukowe z University of Bolton w Wielkiej Brytanii. Są to te same stopnie, które są oferowane studentom studiującym w głównym kampusie Wielkiej Brytanii, z transkrypcjami wymieniającymi miejsce studiów jako RAK.

Wyposażenie kampusu

Obiekt o powierzchni 42 000 stóp kwadratowych mieści sale lekcyjne, sale wykładowe, przestrzeń biurową, bibliotekę oraz laboratoria inżynieryjne i komputerowe. Ponadto studenci mają również dostęp do specjalnie zbudowanej sali gimnastycznej i centrum fitness z wyposażeniem do ćwiczeń aerobowych i siłowych, a obiekty sportowe na świeżym powietrzu obejmują boiska do koszykówki, trawniki tenisowe, boisko do piłki nożnej i boiska do siatkówki. Dostępne są również domy studenckie zapewniające wysokiej jakości zakwaterowanie i odrębne usługi dla dziewcząt i chłopców z całodobową ochroną na terenie kampusu.

Opcje transferu do Campus UK / Study Trips

Wszyscy studenci studiujący w University Academic Centre mają możliwość przeniesienia się do głównego kampusu w Wielkiej Brytanii. Uczniowie mogą również odwiedzić kampus macierzysty podczas wycieczki studyjnej, która odbywa się regularnie.

Zakwaterowanie dla studentów

Na terenie kampusu znajduje się oddzielny, supernowoczesny hostel dla dziewcząt i chłopców z całodobową ochroną.

Stypendia naukowe

Uniwersyteckie Centrum Akademickie oferuje stypendia naukowe o wartości 1 miliona AED w skali roku. Stypendia te są przyznawane na podstawie wyników w nauce studenta w danym kraju oraz w Centrum Uniwersyteckim w RAK.

Możliwości stażu i stażu

Centrum Uniwersyteckie jest powiązane z ponad 200 firmami w ZEA. Studenci są zachęcani do odbywania staży podczas letnich semestrów, a pomoc jest dostępna w celu zapewnienia ostatecznych staży.

Przetwarzanie wiz

Wszyscy studenci studiujący w Uniwersyteckim Centrum Akademickim są sponsorowani przez Uniwersytet, a proces wizowy jest bardzo niezawodny, a czas realizacji jest szybki.

Ponad 90% naszych studentów znajduje pracę zarobkową w ciągu trzech miesięcy od ukończenia studiów, a kampus jest dobrze obsługiwany dzięki rozbudowanym powiązaniom z ponad 200 firmami, które zapewniają naszym studentom staże i staże.

Lokalizacje

 • Ras Al-Khaimah

  Al Hudaiba – Burairat P.O.Box: 16038, , Ras Al-Khaimah

pytania