Keystone logo
University of Birmingham - College of Engineering and Physical Sciences

University of Birmingham - College of Engineering and Physical Sciences

University of Birmingham - College of Engineering and Physical Sciences

Wstęp

Czy chcesz coś zmienić i pomóc kształtować świat, w którym żyjemy? Czy pasjonujesz się rozwiązywaniem problemów? Czy chciałbyś współpracować z najlepszymi naukowcami na świecie, aby dostarczać rozwiązania bieżących i przyszłych globalnych problemów?

Jeśli tak, University of Birmingham może być właściwym wyborem dla Ciebie. College of Engineering and Physical Sciences jest liderem w najnowocześniejszej edukacji, badaniach i rozwoju w różnych sektorach, takich jak inżynieria, przemysł, technologia, energia, opieka zdrowotna i wiele innych. Studiowanie u nas będzie nie tylko kolejnym krokiem na Twojej ścieżce kariery, ale pomoże Ci uczynić świat bardziej zaawansowanym, odpornym i zrównoważonym miejscem.

Dlaczego warto studiować na Uniwersytecie w Birmingham?

 • Jesteśmy światowym uniwersytetem Top 100 i zajmujemy czołowe 20 miejsce w wielu tabelach ligowych Wielkiej Brytanii
 • Zostaliśmy uznani za najbardziej ukierunkowaną uczelnię przez 100 najlepszych pracodawców absolwentów w Wielkiej Brytanii (rynek absolwentów w 2021 r.
 • 87% naszych badań ma globalny wpływ (REF 2014)
 • W prace uhonorowane nagrodami Nobla zaangażowało się wielu absolwentów i pracowników UoB
 • Dla studentów dostępnych jest wiele usług wspierających zatrudnienie. College i nasza Sieć Karier mogą zapewnić Ci praktyczne porady i umiejętności w zakresie rozwoju kariery. Mamy również doskonałe powiązania przemysłowe z globalnymi firmami, takimi jak Rolls Royce i Jaguar Land Rover, które umożliwiają naszym studentom zdobycie wiedzy i doświadczenia w branży.
 • Możesz otrzymać stypendium Commonwealth o wartości 3000 GBP lub stypendium Global Masters o wartości 10 000 GBP, jeśli rozpoczniesz studia we wrześniu 2021 r. Informacje i kryteria kwalifikacyjne obu nagród są dostępne na naszej stronie internetowej.

Funkcje kampusu

Mieszczący się na tradycyjnym kampusie z czerwonej cegły, często uznawany za jeden z najpiękniejszych w Wielkiej Brytanii, uniwersytet ma żywą międzynarodową społeczność studentów z ponad 150 różnych krajów. Dzięki połączeniu historycznej i współczesnej architektury, zielonych przestrzeni zewnętrznych oraz najnowocześniejszych obiektów i sprzętu do nauki, nasz kampus Edgbaston jest inspirującym środowiskiem na studia.

Miasto Birmingham

Zaledwie 7 minut jazdy pociągiem od naszej stacji kolejowej na terenie kampusu Uniwersytetu, znajduje się w centrum Birmingham, dzięki czemu podróżowanie do dowolnego innego miejsca w kraju jest łatwe. Dzięki tętniącej życiem i kwitnącej atmosferze oraz mnóstwu atrakcji i rozrywki, które zapewnią Ci zajęcie, w mieście jest wiele do przeżycia. Niezależnie od tego, czy chodzi o zakupy, sport, obcowanie z kulturą, czy eksperymentowanie z jedzeniem, każdy znajdzie tu coś dla siebie. W rzeczywistości nasi studenci tak bardzo kochają Birmingham, że 48% decyduje się pozostać w regionie po ukończeniu studiów.

  Lokalizacje

  • Birmingham

   University of Birmingham Edgbaston Birmingham, B15 2TT, Birmingham

  pytania