Keystone logo
© BIMM University
University of Bath Online

University of Bath Online

University of Bath Online

Wstęp

Rozwijaj umiejętności w świecie rzeczywistym, aby rozwijać swoją karierę

Internetowe kursy magisterskie na Uniwersytecie w Bath zapewnią Ci rygorystyczne wyzwania intelektualne i doświadczenie w świecie rzeczywistym, zapewniając bramę do przełomowych badań i poszukiwanych karier. Nasze internetowe kursy magisterskie, wypełnione angażującymi i wymagającymi treściami, koncentrują się na obszarach biznesu, ekonomii i najnowocześniejszych umiejętności cyfrowych, ponieważ dostarczamy poszukiwane umiejętności i wiedzę, niezbędne we współczesnym środowisku pracy. Uznany za ósmy najlepszy uniwersytet według „Los Angeles Times” i w przewodniku „Sunday Times Good University Guide 2023” oraz umieszczony na liście 150 najlepszych uniwersytetów w rankingach QS World University Rankings 2024, Uniwersytet w Bath cieszy się reputacją dzięki doskonałości w badaniach i nauczaniu, która przemawia do studentów na całym świecie.

Nasze kursy skupiają się na zastosowaniach w świecie rzeczywistym, co pozwala na natychmiastowe zastosowanie nowej wiedzy w karierze zawodowej, dając narzędzia do wprowadzania pozytywnych zmian w pracy od razu po rozpoczęciu studiów. Nasi magistrowie online koncentrują się na obszarach biznesu, ekonomii i najnowocześniejszych umiejętności cyfrowych, ponieważ dostarczamy poszukiwane zestawy umiejętności i wiedzy, niezbędne we współczesnym środowisku pracy. Dzięki naszym bliskim powiązaniom z branżami i potencjalnymi pracodawcami – wielu naszych wykładowców ma duże doświadczenie branżowe – na Uniwersytecie w Bath zapewnimy Ci wszystkie narzędzia potrzebne do zapewnienia sukcesu w miejscu pracy.

Dowiedz się więcej

Uznane za swoje nauczanie, badania i perspektywy dla absolwentów, internetowe kursy magisterskie na Uniwersytecie w Bath zostały zaprojektowane specjalnie dla tych, którzy chcą poszerzyć swoje horyzonty bez przerywania bieżącej pracy lub zobowiązań związanych ze stylem życia. Elastyczne wirtualne środowisko uczenia się oferuje możliwość studiowania w niepełnym wymiarze godzin online, przy jednoczesnym dalszym osiąganiu celów zawodowych. Potrzebujesz tylko urządzenia z dostępem do Internetu, a będziesz mógł połączyć się z naszym VLE, co jest logiczne i łatwe w nawigacji. Od pierwszego dnia kursu będziesz mieć dostęp do obszernej biblioteki internetowej Uniwersytetu i będziesz mógł korzystać z pakietu innowacyjnych narzędzi internetowych, które pomogą Ci pomyślnie ukończyć studia. Będziesz także częścią globalnej społeczności ekspertów akademickich i innych studentów. Pomoże Ci to zyskać międzynarodową perspektywę na wybranym kierunku studiów, poszerzając perspektywy zawodowe.

„Program przyniósł mi więcej korzyści, niż mogłem sobie wyobrazić, i naprawdę przyczynił się do zabezpieczenia moich dwóch poprzednich ról, z których obie były zorientowane na dane. Poza tym pozwoliło mi to na dalszy rozwój kariery zawodowej.” - Ross Gray, student studiów magisterskich z zakresu analityki biznesowej online

Ekonomia stosowana (bankowość i rynki finansowe) online Magister ekonomii

Od niepewności politycznej po wymagania finansowe i rekrutacyjne – ekonomia jest integralną częścią codziennego procesu decyzyjnego. Internetowy tytuł magistra ekonomii stosowanej z bankowością i rynkami finansowymi przenosi Cię poza artykuły badawcze do prawdziwego świata, dając ci spostrzeżenia, które możesz zastosować od pierwszego dnia. University of Bath jest pierwszą uczelnią w Wielkiej Brytanii, która oferuje studia magisterskie z ekonomii stosowanej online, a kładąc nacisk na praktykę nad teorię, zapewniamy specjalistom pod presją czasu możliwość poszerzenia ich perspektyw zawodowych w ekonomii, bankowości i finansach .

Sztuczna inteligencja online mgr inż

Ten internetowy tytuł magistra sztucznej inteligencji jest idealny, jeśli motywują Cię wyzwania i nieskończone możliwości rozwoju sztucznej inteligencji. Łącząc naukę danych i robotykę z bardziej technicznymi aspektami programowania i uczenia maszynowego, nasz kurs magistra sztucznej inteligencji zapewnia umiejętności potrzebne do wdrożenia sztucznej inteligencji w praktyce i zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania na ekspertów w tej ekscytującej, przyszłościowej i szybko rozwijającej się specjalizacji .

Analiza biznesowa online mgr

Wypełniając lukę między nauką o danych a zarządzaniem biznesem, magister Business Analytics online wyposaża Cię w niezbędne umiejętności techniczne i wiedzę specjalistyczną, aby przenieść swoją karierę na wyższy poziom. Dostarczane przez Bath School of Management z akredytacją EQUIS i AMBA, zdobędziesz umiejętności strategiczne, rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji, które są niezbędne w dzisiejszym świecie biznesu, otwierając swoją karierę na wiele ekscytujących biznesów menedżerskich i konsultingowych role analityka. Dzięki naszej współpracy z IBM uzyskasz również dostęp do najnowocześniejszego oprogramowania i narzędzi analitycznych.

Informatyka online mgr inż

Dołącz do jednej z najszybciej rozwijających się branż w Wielkiej Brytanii, zdobywając tytuł magistra informatyki online na Uniwersytecie w Bath. Nasz kurs, który koncentruje się na przemysłowym zastosowaniu informatyki, zapewni Ci odpowiednie umiejętności cyfrowe i zdolności techniczne, które mogą prowadzić do szeregu ekscytujących możliwości zawodowych, nawet jeśli nie masz wcześniejszej wiedzy programistycznej. Będziesz uczyć się od inspirujących naukowców, których prace wyznaczają kierunki w dziedzinie sztucznej inteligencji, interakcji człowiek-komputer i cyberbezpieczeństwa. To właśnie z tego powodu wielu absolwentów uczelni znalazło stanowiska w ogromnych firmach, takich jak Electronic Arts, Nokia i KPMG.

Zarządzanie przedsiębiorczością i innowacjami online Magister

Połącz swoje własne ambicje i ambicje z doskonałością akademicką i spostrzeżeniami uzyskanymi dzięki magisterium z zarządzania przedsiębiorczością i innowacjami na Uniwersytecie w Bath. Ten internetowy kurs podyplomowy, prowadzony przez akredytowaną przez EQUIS i ABMA Bath School of Management, zapewnia nowe, ekscytujące spojrzenie na tradycyjne dyscypliny biznesowe, wprawiając w ruch podróż ku przedsiębiorczości przez całe życie. Niezależnie od tego, czy rozwijasz firmę rodzinną, tworzysz nowe przedsiębiorstwo, czy też chcesz wywrzeć pozytywny wpływ w swojej korporacji, nasza wiodąca na świecie szkoła pomoże Ci to osiągnąć.

Inżynieria zarządzania biznesem online mgr

Rozwijaj dogłębne zrozumienie koncepcji przywództwa inżynieryjnego i technologicznego, zdobywając jednocześnie umiejętności i zrozumienie biznesu, operacji i strategii, aby zastosować je w kontekście inżynieryjnym. Badania obejmą analizę biznesową, rozwój produktu i zarządzanie łańcuchem dostaw. Kurs łączy doskonałość akademicką i sieci przemysłowe z Wydziału Inżynierii i Projektowania oraz Szkoły Zarządzania akredytowanej przez EQUIS i ABMA.

Aktywna i zaangażowana nauka online

Nasze elastyczne wirtualne środowisko uczenia się oferuje możliwość studiowania w niepełnym wymiarze godzin online, przy jednoczesnej kontynuacji osiągania celów zawodowych. Nasze wirtualne środowisko nauczania jest logiczne i łatwe w nawigacji, oferując dostęp do wszystkich istotnych materiałów szkoleniowych. Oprócz posiadania mnóstwa zasobów na wyciągnięcie ręki, będziesz mógł przeglądać obszerną bibliotekę internetową Uniwersytetu od pierwszego dnia studiów. Będziesz także częścią globalnej społeczności ekspertów akademickich i innych studentów. Pomoże Ci to zyskać międzynarodową perspektywę na wybranym kierunku studiów, poszerzając perspektywy zawodowe.

„Najlepszą cechą jest swoboda studiowania na uniwersytecie, który naprawdę troszczy się o swoich studentów, bez konieczności wykorzeniania całego życia, aby skorzystać z tak przydatnego i interesującego kursu”. - Jess Crees, studentka informatyki online

Idź dalej z Uniwersytetem w Bath

Lokalizacje

  • Bath

    Claverton Down, BA2 7AY, Bath

pytania