Keystone logo
University of Baltimore, Merrick School of Business

University of Baltimore, Merrick School of Business

University of Baltimore, Merrick School of Business

Wstęp

University of Baltimore misji

The University of Baltimore zapewnia innowacyjną edukację w biznesie, public affairs, zastosowane sztuk wyzwolonych i nauk, a prawo do zaspokojenia potrzeb zróżnicowanej populacji w otoczeniu miejskim. Publiczny University, University of Baltimore oferuje doskonałą nauczania i wspomagającą portalu dla studiów licencjackich, magisterskich i zawodowych uczniów w środowisku wyróżnia badań naukowych i administracji publicznej. Uniwersytet:

  • sprawia, że ​​doskonałość dostępna dla tradycyjnych i nietradycyjnych studentów motywowane awansu zawodowego i świadomości obywatelskiej;
  • tworzy fundament dla kształcenia ustawicznego, rozwoju osobistego i odpowiedzialności społecznej;
  • łączy teorię i praktykę, aby stworzyć znaczące, rozwiązania ze świata rzeczywistego do 21-wiecznych miejskich wyzwań; i
  • jest instytucją kotwica, steward regionalnym i integralną partnerem w kulturze, handlu i przyszłego rozwoju Baltimore i regionu.

o Baltimore

Baltimore nie jest nazywany Charm City jest do niczego. I choć nie są nieograniczone przyczyny, że jest to idealne miejsce, aby pójść do szkoły, oto, co myślimy jest pięć najważniejsze.

1. Jesteśmy blisko do wszystkiego.

Jesteśmy w pobliżu głównych dróg oraz wszelkiego rodzaju środków transportu publicznego, więc poruszanie się po mieście jest proste. Albo może po prostu przejść na drugą stronę ulicy do dworca Penn Station i wskoczyć do pociągu na szybki wyjazd do Waszyngtonu; Filadelfia; Nowy Jork; lub innych głównych miejsc docelowych Wschodnim Wybrzeżu.

2. Tak wiele do zrobienia. Jak wybrać?

Turyści rutynowo udać się do Inner Harbor, National Aquarium, Śródmieście w ekskluzywnych sklepów i restauracji, ale co z tobą? Prawie każdego miasta Baltimore ma swój niepowtarzalny i oryginalny atrakcji.

Spędź popołudnie wędrówki po brukowanych uliczek 18th-wiecznych Punktu Fell. Próbka ciasto kraba w jednym z zabytkowych bazarach miejskich. Złap popularny lokalny zespół lub nową sztukę w North Station Arts and Entertainment District. Pozwól nam chwalić: Baltimore został nazwany przez Fodor jest jako jeden z 15 najlepszych Waterfront miast na świecie.

3. Baltimore jest miastem ap-art.

Baltimore ma więcej niż jego udział w sztukach wizualnych i wykonujących. W odległości spaceru od blisko UB, Znajdziesz Walters Art Museum, Patricia i Artur Modell Performing Arts Center w Lyric, Symphony Hall Meyerhoff i Eubie Blake Narodowego Instytutu Jazzu i Centrum Kultury. Kampus UB również jest domem dla ARTscape, naród największego festiwalu darmowych artystycznej.

4. Jest to Birdland.

Z pobliskiego przystanku tramwajowego UB, jest to 10 minut jazdy na południe do dwóch profesjonalnych stadionach sportowych w Baltimore. Złapać Baltimore Orioles baseball gra wiosną lub cieszyć spaść w piłkę nożną z Baltimore Ravens.

5. Baltimore to miasto uczelni.

UB jest tylko jednym z wielu uczelni publicznych i prywatnych oraz na uniwersytetach w okolicach metropolii Baltimore. Że "college miasta czuć" to jedna z głównych zalet życia w mieście. Zapoznaj się z Baltimore Collegetown Network i dowiedzieć się więcej o sposobach kampusy te przyczyniają się do uroku Charm City.

Lokalizacje

  • Mount Vernon

    1420 N. Charles St. Baltimore, MD, 21201, Mount Vernon

pytania