Keystone logo
University of Alaska Anchorage College of Arts and Sciences

University of Alaska Anchorage College of Arts and Sciences

University of Alaska Anchorage College of Arts and Sciences

Wstęp

University of Alaska Anchorage's College of Arts and Sciences to największa jednostka akademicka na Uniwersytecie Alaski, w której studiuje ponad 4000 studentów i 208 wybitnych wykładowców w pełnym wymiarze godzin, pracujących w czołówce swoich dziedzin. Położona w zapierającym dech w piersiach Anchorage na Alasce, jesteśmy czołową uczelnią w systemie University of Alaska.

Studenci, którzy rozpoczynają naukę w College of Arts and Sciences, mają okazję doświadczyć szerokości i głębi życia intelektualnego na UAA. College of Arts and Sciences oferuje 23 główne kierunki studiów i ponad 20 pomniejszych koncentracji - od chemii po komunikację, od teatru i tańca po studia tubylcze na Alasce.

Klasy, wydziały i laboratoria College of Arts and Sciences rozciągają się od jednego końca kampusu UAA do drugiego. Wiele laboratoriów badawczych oferuje studentom możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia z czołowymi specjalistami.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • Anchorage

    Providence Drive,3211, 99508, Anchorage

    pytania