Keystone logo
University of Airlangga Magister chemii
University of Airlangga

Magister chemii

Surabaya, Indonezja

2 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

IDR 8 000 000 / per semester *

Nauka na odległość, W kampusie

* Opłata edukacyjna dla kandydatów z Indonezji; Opłata immatrykulacyjna: 4000000 IDR. Opłata edukacyjna dla kandydatów międzynarodowych: 15000000 IDR; Opłata za wstęp: 1750000 IDR

Wstęp

Wiadomość od koordynatora programu studiów

Celem programu studiów magisterskich z chemii jest stworzenie mistrzów, którzy mają moralność religijną i mają zdolność do pogłębiania lub poszerzania nauki o chemii i chemii stosowanej poprzez tworzenie dokładnych modeli / metod / rozwoju teorii, przetestowanych, innowacyjnych i mogących być publikowane naukowo w naukowych czasopismach krajowych i międzynarodowych; rozwiązywać problemy naukowo-techniczne związane ze strukturą i właściwościami chemicznymi na poziomie mikro- i makromolekularnym, poprzez podejście eksperymentalne, teoretyczne dedukcję lub obliczenia/symulacje; rozwój chemicznych zastosowań naukowych, które mają być stosowane w szerszym zakresie w dziedzinie zdrowia, przemysłu i środowiska; oraz przyczyniać się do planowania i zarządzania mapą drogową badań w dziedzinie chemii poprzez podejście inter- lub multidyscyplinarne.

Nasz program kładzie nacisk na to, aby studenci zdobywali wiedzę i kompetencje w rozwiązywaniu i rozwiązywaniu powiązanych problemów poprzez działania badawczo-rozwojowe w dziedzinie chemii. Program studiów magisterskich z chemii jest przygotowywany w oparciu o potrzeby przemysłu, rządu i edukacji. Dlatego oferujemy obszary specjalizacji w biochemii, chemii organicznej, chemii analitycznej, chemii fizycznej i chemii nieorganicznej. Nasi absolwenci są przygotowani do różnych ścieżek kariery, w tym kariery w przemyśle chemicznym, badaczach, ekspertach, środowisku akademickim i innych.

Yanuardi Raharjo, S.Si., mgr, Ph.D.

Rekrutacja

Rankingi

O szkole

pytania