Keystone logo
University of Airlangga Magister Agrobiznesu Weterynaryjnego
University of Airlangga

Magister Agrobiznesu Weterynaryjnego

Surabaya, Indonezja

2 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

IDR 7 500 000 / per semester *

W kampusie

* Opłata edukacyjna dla kandydatów z Indonezji; Opłata za wstęp: 10000000 IDR. Opłata edukacyjna dla kandydatów międzynarodowych: 22500000 IDR; Opłata za wstęp: 25000000 IDR

Wstęp

Wizja

Stać się wiodącym programem studiów na poziomie krajowym i międzynarodowym, pionierem w rozwoju edukacji weterynaryjnej agrobiznesu i badań w dziedzinie agrobiznesu weterynaryjnego i hodowli zwierząt, które są niezależnie oparte na moralności religijnej, etyce, zrównoważeniu środowiskowym i dobrostanie zwierząt pozostając zorientowanym na dobro społeczności.

Misja programu studiów

  1. Zorganizowanie magisterskiej edukacji akademickiej w zakresie agrobiznesu weterynaryjnego i hodowli zwierząt w oparciu o nowoczesną technologię nauczania, która może kształcić absolwentów o umiejętnościach zawodowych i silnej chęci poszerzania wiedzy, o duchu przedsiębiorczości oraz przestrzeganiu moralności i etyki religijnej.
  2. Prowadzenie badań podstawowych, stosowanych oraz innowacyjnych i wysokiej jakości badań politycznych w dziedzinie agrobiznesu weterynaryjnego i hodowli zwierząt w celu wspierania rozwoju nauki, edukacji i prac społecznych w oparciu o moralność religijną, etykę, zrównoważenie środowiskowe i dobrostan zwierząt.
  3. Poświęcanie społeczności fachowej wiedzy z zakresu agrobiznesu weterynaryjnego i hodowli zwierząt.
  4. Realizacja wzajemnie korzystnych relacji partnerskich z powiązanymi instytucjami w celu uświadomienia sobie niezależności programów studiów zorientowanych na jakość oraz umiejętności konkurowania na poziomie krajowym i międzynarodowym.

Cele edukacyjne

Celami organizacji Studiów Magisterskich Weterynaryjnego Agrobiznesu są:

  1. Realizacja wyższych i innowacyjnych absolwentów studiów magisterskich w zakresie agrobiznesu weterynaryjnego, którzy potrafią rozwijać wiedzę opartą na normach społecznych i religijnych oraz są w stanie konkurować na poziomie regionalnym, krajowym i międzynarodowym.
  2. Realizacja procesów edukacyjnych i badawczych w zakresie weterynaryjnego agrobiznesu w oparciu o dane.
  3. Realizacja działań społecznych opartych na rozumowaniu i pracy badawczej.

Rekrutacja

Program

Wynik programu

O szkole

pytania