Keystone logo
Universiti Putra Malaysia

Universiti Putra Malaysia

Universiti Putra Malaysia

Wstęp

UPM

UPM, Wiodący uniwersytet badawczy w Malezji znajduje się w Serdang obok administracyjnej stolicy Malezji; Putrajaya. Jako światowej sławy centrum nauki i badań, UPM przyciąga studentów i pracowników z całego świata, dzięki czemu jest dobrze szanowanym globalnym podmiotem.

Dlaczego UPM?

Położenie UPM połowie drogi między Kuala Lumpur International Airport (KLIA) na południu i federalnej stolicy Malezji Kuala Lumpur na północy, jest idealnym rozwiązaniem dla instytucji kształcenia i badań naukowych. Pozwala to na prywatność i spokojnej sprzyja poszukiwań intelektualnych, podczas gdy w tych samych miejscach razem jest w odległości krótkiej przejażdżki od miejskich atrakcji, takich jak zakupy, rozrywki i restauracji.

Kiedy przyjeżdżają do Malezji w poszukiwaniu wiedzy, lub poszukiwania unikalne doświadczenie kulturowe i wybierz Universiti Putra Malaysia (UPM), wiesz, że dokonał właściwego wyboru, wiele dobrych powodów.

UPM jest jednym z najznakomitszych uniwersytetów w Malezji, a także jednym z pięciu wiodących uniwersytetów badawczych w kraju. Jest uznaną uczelnią, obdarzony dziedzictwem wiedzy, która sięga ponad trzy czwarte wieku, do 1931 roku, kiedy to rozpoczęła się jako skromny szkoły rolnictwa.

Dziś UPM jest jedną z największych uczelni publicznych Malezji o łącznej populacji studentów w wysokości około 30.000. Jest to również mini wspólnota narodów, z ponad 3000 studentów z ponad 60 różnych krajów. Dodaj do tego wyjątkową różnorodność kulturową malezyjskich studentów i UPM jest nie mniej niż niezwykłym tyglu kultur.

W UPM, jak można znaleźć we wszystkich częściach Malezji, nauczyliśmy się akceptować różnice i znaleźć jedności, harmonii i pokoju w różnorodności.

Nasza wizja, misja i cele

Jako premier instytucji nauki, powszechnie uznawane za lidera w dziedzinie badań i innowacji, UPM nadal dążyć do doskonałości. W celu zmotywowania całej społeczności uniwersyteckiej w osiąganiu doskonałości, zapewnia, że ​​wszyscy członkowie, zarówno studenci i pracownicy, dzielić odpowiedzialność ściśle przylegającą do potrzeb wizji, misji i celów uczelni.

WIZJA

Aby stać się uniwersytet międzynarodowej renomie.

MISJA

Aby dokonać znaczących wkład w tworzeniu bogactwa, budowania narodu i uniwersalnego ludzkiego rozwoju poprzez poszukiwanie i rozpowszechnianie wiedzy.

CELE

 • cel 1
  Poprawa jakości i konkurencyjności absolwentów
 • cel 2
  Tworzenie wartości poprzez silną i trwałą RDCE
 • cel 3
  Zwiększenie Przemysł i wspólnotowym Usługi sieciowe
 • cel 4
  Wzmocnienie UPM jako Centrum Doskonałości w Rolnictwie
 • cel 5
  Poprawa jakości zarządzania

Lokalizacje

 • Shah Alam

  Jalan Upm 43400 Serdang, , Shah Alam

pytania