Keystone logo
Universiti Brunei Darussalam

Universiti Brunei Darussalam

Universiti Brunei Darussalam

Wstęp

Podejmowanie studiów podyplomowych w UBD oznacza członkostwo w zróżnicowanym i rozwojowi środowiska akademickiego, która ma partnerstwa na całym świecie z renomowanymi uczelniami. Uczelnia posiada progresywny i nowatorskie kultury badawczej, która jest intelektualnie stymulujące i naukowo wymagający.

Na UBD, wiemy, że studenci zdecydują się wprowadzić studium podyplomowe dla niezliczonej ilości różnych powodów i jesteśmy głęboko zaangażowana we wspieranie aspiracji naszych uczniów oraz zwiększenie ich umiejętności i możliwości zatrudnienia.

Globalna uniwersytet, rozwiązywanie problemów globalnych - UBD działa na całym świecie, z partnerami w biznesie, edukacji, opieki zdrowotnej, rozwoju filantropii i rząd znajdzie rozwiązania dla niektórych z najbardziej palących problemów ludzkości i podjąć przełomowe badania w całym spektrum akademickiego.

Aby dać szanse na poszerzenie zakresu populacji pracy z wykształceniem absolwent UBD wprowadza programy dyplomowe, że studenci mogą przybrać jedną z miejsca pracy lub w domu, w swoim własnym tempie i poprzez różne ścieżki. Z podejściem uczenia się pracy zawodowej i wykorzystania technologii, te bardziej skuteczne i wydajne programy będą oferowane na poziomie magisterskim Począwszy od sierpnia 2017 r.

banner_global

Studenci międzynarodowe

Na początku UBD otworzyła swoje drzwi dla studentów z zagranicy, co stanowi głównie z ASEAN studentów. Różnorodność rozszerzył dziś bardziej wracając z Azji Wschodniej (Chiny i Japonia), Europie, Afryce i Mid-East.

Różnorodność programów studiów licencjackich, magisterskich i badawczych są oferowane w UBD, natomiast krótsze programy dostępne są również takie jak Globalny program Discovery i programów językowych. Angielski jest głównym medium nauczania na UBD i powszechnie używany w Brunei. Programy studiów oferowane więc przewidywać możliwości dla studentów, aby uzyskać dostęp do przyszłych zatrudnienia średnio w skali globalnej. To środowisko również zagranicznym studentom drogę do nauki języka angielskiego w całej swojej pracy i życiu codziennym, dzięki czemu łatwiej im zaprzyjaźnić się i towarzysko.

UBD jest tak przyjazne dla środowiska, a studenci zagraniczni poczują się jak w domu z tablicy klubach i miejscach wartych uwagi. Istnieje również wiele programów do zapewnienia przejścia nowych studentów do UBD przez jednostkę Międzynarodowe Służby student spraw studenckich sekcji.

Wymagania Język angielski

Dla wszystkich programów, wnioskodawcy muszą mieć przynajmniej kredyt 6 w języku angielskim na "o" Badanie GCE poziomu lub klasy "B" w IGCSE angielskim (jako drugi język) lub wynik IELTS 6.0 lub TOEFL minimalny ogólny wynik 550.

42929_Facts

Lokalizacje

  • Bandar Seri Begawan

    Universiti Brunei Darussalam Tungku Link Road, BE1410, Bandar Seri Begawan

pytania