Keystone logo
Ahmad Dahlan University

Ahmad Dahlan University

Ahmad Dahlan University

Wstęp

UAD nieustannie ulepsza swoje różnorodne usługi, aby stało się wygodnym miejscem nauki dla studentów, stale usprawnia się różne formy współpracy, począwszy od współpracy z innymi instytucjami edukacyjnymi, instytucjami badawczymi, rządem, organizacjami pozarządowymi i przemysłem, zarówno krajowym, jak i międzynarodowym.

Jest nadzieja, że dzięki tej różnej współpracy uczniowie osiągną maksymalne wyniki w nauce jako cel edukacji w Muhammadiyah, „Aby formować muzułmanów, którzy są wierni, oddani, mają szlachetny charakter, są zdolni do wiary w siebie, rozwijają i rozwijają wiedzę i umiejętności i czyńcie dobre uczynki dla urzeczywistnienia głównego, sprawiedliwego i wspólnotowego społeczeństwa. dostatniego, błogosławionego przez Allaha SWT ". Dlatego UAD ma motto „Integralność moralna i intelektualna”.

Nasza uczelnia posiada również wiele studiów naukowych na różnych istniejących wydziałach i programach studiów, nie wspominając o instytucjach i forach dyskusyjnych, które się w niej znajdują, więc każdy, kto chce studiować na UAD, ma do wyboru różne kierunki studiów naukowych o różnych odmianach. Daje to również studentom możliwość wzbogacenia swojej wiedzy i doświadczeń na Ahmad Dahlan University .

Lokalizacje

  • Yogyakarta

    Jl. Kapas No.9, Semaki, Kec. Umbulharjo, Kota Yogyakarta, Daerah Istimewa Yogyakarta 55166, Indonesia, , Yogyakarta

    pytania