Keystone logo
Université de Technologie Compiègne (UTC)

Université de Technologie Compiègne (UTC)

Université de Technologie Compiègne (UTC)

Wstęp

Zarówno wyższe oraz szkoły inżynierii UTC jest zbudowany na pedagogice autonomii badań i innowacji zorientowanych interdyscyplinarne technologii. UTC kształci inżynierów, mistrzów i lekarzy w stanie zrozumieć oddziaływanie technologii z ludźmi i społeczeństwem, a do pracy w globalnym środowisku konkurencyjnym w interesie zrównoważonego rozwoju. Wydziału oraz UTC inżynierowie nadać sens innowacji, umożliwiając powstawanie nowych obszarów do tej koncepcji i wprowadzenia przedsiębiorczości w sercu ich obawy.

Nasze wartości

UTC przedstawiono model szkoleniowy, którego nauki techniczne, humanistyczne i nauki społeczne, ekonomia i polityka harmonijnie zintegrowane są w służbie edukacji inżyniera, naukowca, przyszłego menedżera, innowacyjny , humanista stanie opanować wyzwaniom złożoność w społeczeństwie informacji i komunikacji.

UTC jest instytucją, która produkuje znaczenie dla naszego społeczeństwa, w którym dialog może różne kultury i różne sposoby rozumienia świata.

Jest to miejsce, w którym innowacje pochodzi stałe.

kreatywność

UTC został stworzony dla niej

humanizm

UTC stawia jednostkę w centrum jego ekosystemu

międzykulturowości

UTC stworzył Biotechnologia

współpraca

UTC nigdy nie działa sam, ona jest w stałej interakcji z uczniami, przedsiębiorstw i innych uczelni

śmiałość

UTC jest rozwijanie kultury ryzyka

Nasze misje

Budowanie przyszłości

UTC i ma pozycjonować się jako ważnego europejskiego uniwersytetu technologii światowej klasy, o silnej kotwicy na kreatywność i innowacje.

Dzięki kreatywności, możemy twierdzić, że chce odgrywać znaczącą rolę w walce idei w dwudziestym pierwszym wieku. Rozwijanie kreatywności uczniów opiera się na promowaniu rozwiązań przekrojowych, interdyscyplinarnych i międzykulturowych, przy silnym wsparciu badań. Wymaga to również wzmocnienie podstawy sztuki, innowacji napędowego i kultury, czynnik rozwoju obywatelstwa i wzrostu.

Poprzez innowacje, możemy twierdzić, że pełni przyjąć naszą potrójną misję tworzenia wiedzy i wiedzy, jej przesyłu, ale również ich przekształcenie wszelkiego rodzaju innowacji, przez człowieka, służąc ludziom i Spółka.

Taki pogląd, zgodnie z wartościami UTC, nowoczesny w swojej wizji roli uniwersytetu i oryginalna w swej twórczej ambicji, implikuje szereg warunków:

wizja napędzana przez silną społeczność UTCéenne i wykorzystana do wsparcia projektu rozumianej i dzielone przez wszystkich organizacja i skuteczne zarządzanie, bierna, mobilizacja, że ​​promowanie efektywnych jednostek i osobiste rozwój zbudowany i dla naszych studentów zdolność do przyciągania talentów, mobilizacja, rozwoju, wspierania i rozwoju zasobów ludzkich zwiększenie i dywersyfikacja zasobów finansowych polityka strategicznych sojuszy i sieci, zwłaszcza w kontekście silnej lokalnych korzeni

Nasze zobowiązania

Upewnić dyscyplinarną i tematycznego badań doskonałości, napędzany przez kolektyw zaangażowany w interdyscyplinarną i otwarty na swoich spraw środowiska Tworzenia wiedzy i wiedzy poprzez badania Przekazywać wiedzę poprzez szkolenia i wsparcie dla studentów w duchu innowacji Przedstaw wiedzę i innowacje w procesie transformacji do powstania wynalazków

Lokalizacje

  • Compiègne

    Rue du docteur Schweitzer CS 60319, 60203 COMPIEGNE Cedex France , , Compiègne

pytania