Keystone logo
Universität Hamburg, Faculty of Business, Economics and Social Sciences Magister innowacji, biznesu i zrównoważonego rozwoju (MIBAS) (kampus)
Universität Hamburg, Faculty of Business, Economics and Social Sciences

Magister innowacji, biznesu i zrównoważonego rozwoju (MIBAS) (kampus)

Hamburg, Niemcy

2 Years

Język angielski

Pełny etat

31 Mar 2024

Oct 2024

Request tuition fees

W kampusie

Wstęp

mgr inż. in Innovation, Business and Sustainability (MIBAS) na Universität Hamburg to wyjątkowy międzynarodowy program magisterski, który przygotowuje Cię do zostania liderem w zakresie zrównoważonego i odpowiedzialnego zarządzania. Przez dwa lata program obejmuje środowiskowe, społeczne i polityczne aspekty współczesnego społeczeństwa i biznesu, zapewniając platformę startową do kariery w czołówce innowacyjnego i zrównoważonego biznesu – lub w środowisku akademickim.Na MIBAS dowiesz się, jak skierować swoją pasję do zrównoważonego biznesu na tworzenie wartości dla firm i społeczeństwa.Oczekiwać:

  • Zdobądź dogłębną wiedzę teoretyczną z zakresu zarządzania, zrównoważonego rozwoju, innowacji, finansów i rachunkowości
  • Rozwijaj swoje umiejętności rozwiązywania problemów i krytycznego myślenia
  • Ucz się wraz z wysoce zmotywowanymi studentami z całego świata, rozwijając swoje umiejętności międzykulturowe i globalną sieć
  • i wiele więcej!

Jako drugie co do wielkości miasto w Niemczech i siedziba największego portu, Hamburg ma długą historię jako kosmopolityczne centrum handlu i kluczowe ogniwo w globalnych łańcuchach dostaw. Tutaj, z widokiem na kontenerowce przepływające przez Łabę, jesteś doskonale przygotowany, aby dołączyć do świata międzynarodowego handlu i biznesu. Hamburg jest także jednym z najbardziej przyszłościowych miast w Niemczech, co czyni go idealnym miejscem do studiowania zrównoważonego rozwoju i innowacji.

Rekrutacja

O szkole

pytania