Keystone logo
Universidade Veiga de Almeida (UVA)

Universidade Veiga de Almeida (UVA)

Universidade Veiga de Almeida (UVA)

Wstęp

O UVA

UVA

A UVA Została założona w 1971 roku i przeszedł w ostatnich latach znacznym procesie wzrostu akademickiej i uzyskanych wyników najważniejszych w ostatnich ocen Ministerstwa Edukacji (MEC). W 2012 roku, instytucja osiągnęła utwór 4 z MEC Ogólnego Wskaźnika Kursów (1-5), najwyższy osiągnięty przez prywatnych uczelni w kraju. Dziś zajmuje siódme miejsce w rankingu najlepszych prywatnych uczelni w kraju, jest drugim najlepszym szczególności stanu Rio de Janeiro.

Oferuje on 40 ukończeniu licencjackich i technologiczną stopni pięcioletnich magisterskich i ponad 70 sensu kursy po ukończeniu studiów. W 2012 roku przyznano zezwolenia na utworzenie pierwszego uniwersytetu doktorskiej w dziedzinie psychoanalizy, Zdrowia i społeczeństwa, która miała swoją pierwszą klasę w 2013 roku.

Z czterech kampusach, trzech z nich w mieście Rio de Janeiro - Tijuca, bar i centrum - a czwarty w Cabo Frio, w Jezior i centrum odnowy biologicznej, uczelnia przeżywa okres znaczących inwestycji w infrastrukturę.

UVA oferuje kursy korespondencyjne i programów studiów podyplomowych podwójny certyfikacyjne, w partnerstwie z amerykańskich uniwersytetów. Pierwsze kursy są we współpracy z University of Texas Arlington (UTA).

Rektor

Arlindo Cardarett Vianna

Dziekan absolwenta

Katia Cristina Czarnogóra Kroki Prodziekan absolwent edukacji, badań i rozszerzenia Maria Beatriz Duarte Balena Prorektor do spraw studenckich

Lokalizacje

  • Belém

    Belém, Brazylia

    Programy

    pytania