Keystone logo
Universidade Federal de Pernambuco

Universidade Federal de Pernambuco

Universidade Federal de Pernambuco

Wstęp

Universidade Federal de Pernambuco (UFPE) jest jednym z najlepszych uniwersytetów w kraju, jeśli chodzi o nauczanie (licencjackie i magisterskie) oraz badania naukowe, będąc najlepszym na północno-północnym wschodzie, według ocen Ministerstwa Edukacji (MEC) i Nauki i Technologia (MCT).

Generalny Rzecznik Praw Obywatelskich Universidade Federal de Pernambuco jest przestrzenią, w której ludność wita i wysłuchuje manifestacji (sugestii, prośby, skargi, skargi, pochwały), gwarantując uczestnictwo w życiu społecznym jako wykonywanie obywatelstwa. Ponadto jest to ważny sektor w kwalifikacji usług publicznych. Raporty analityczne dotyczące tematów poruszanych w rutynie Rzecznika są przedstawiane sektorom zarządzania uniwersytetem w celu inspirowania konstrukcji przepływów, procedur, procesów optymalizujących życie i relacje na Universidade Federal de Pernambuco .

Utworzony w 2012 r., Od połowy 2014 r., Rzecznik Praw Obywatelskich Universidade Federal de Pernambuco rozpoczął działalność poprzez System Zarządzania Popytem, zwany Ouve Universidade Federal de Pernambuco , kanał, za pośrednictwem którego dokonywane były Manifestacje i którego zarządzanie wewnętrzne odbywa się przez Uniwersytet. System ten został wycofany zgodnie z instrukcją normatywną nr 19 z dnia 12.03.2018 r. Ministerstwa Przejrzystości i Generalnej Kontroli Związku. Obecnie Manifestacje muszą zostać dokonane przez System Rzecznika Praw Obywatelskich Federalnej Władzy Wykonawczej -Ouv), koordynowane przez Federalne Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich (OGU). To Platforma Fala.BR jest gospodarzem Manifestacji.

Lokalizacje

  • Cidade Universitária

    Avenida Professor Moraes Rego,1235, 50670-901, Cidade Universitária

    pytania