Keystone logo
Universidade de Vigo

Universidade de Vigo

Universidade de Vigo

Wstęp

UVigo w skrócie

Urodziliśmy się w 1990 roku i od tego czasu utrzymujemy stały wzrost i konsolidację. Jesteśmy najnowocześniejszym uniwersytetem, którego celem jest doskonałość i który rozwija się jako międzynarodowe odniesienie w zakresie innowacji i badań.

Uczelnia publiczna w służbie społeczeństwu

Universidade de Vigo jest uczelnią publiczną, posiadającą autonomię akademicką, gospodarczą i rządową, służącą społeczeństwu na zasadach równości, solidarności, demokracji i wolności.

Naszymi priorytetowymi celami są osiąganie najwyższych poziomów jakości nauczania i badań, a także promocja poszukiwania nowej wiedzy i jej transferu do społeczeństwa, twórczości artystycznej oraz rozwoju naukowo-technicznego.

Tożsamość

Obecna tożsamość firmy Universidade de Vigo została utworzona w październiku 2008 r. w obliczu zmiany i aktualizacji zgodnie z nowym scenariuszem. Tożsamość składa się z różnych symboli, które reprezentują uniwersytet, tworząc wewnętrzną jednostkę i jednolitą, potężną i reprezentatywną zewnętrzną projekcję naszych cech i wartości, znak jest obecny w różnych kontekstach, w których się rozwija.

Nasze wartości

Wysiłek, kreatywność, doskonałość i wytrwałość doprowadziły nas w tych latach działalności do umocnienia się jako nowoczesna i innowacyjna uczelnia, którą jesteśmy.

Jesteśmy rygorystyczną, przejrzystą, inkluzywną instytucją, zaangażowaną w różnorodność i równość płci, z poszanowaniem środowiska i zrównoważenia środowiskowego. Z osią transferu wiedzy i szkolenia, badania są tutaj skonfigurowane jako podstawa nauczania i jako środek naukowego i kulturalnego rozwoju społeczeństwa. To my, Universidade de Vigo .

Lokalizacje

 • Vigo

  Circunvalación ao Campus Universitario, 36310, Vigo

  • Ourense

   Rúa Canella da Costa da Vela, 12, 32004 Ourense, , Ourense

   • Pontevedra

    Campus Universitario da Xunqueira,s/n, 36002, Pontevedra

    pytania