Keystone logo
Universidade de Mogi Das Cruzes (UMC)

Universidade de Mogi Das Cruzes (UMC)

Universidade de Mogi Das Cruzes (UMC)

Wstęp

Uniwersytet

To był rok 1962 roku, kiedy profesor Manoel Bezerra de Melo stworzył w mieście Mogi das Cruzes, jednej szkoły podstawowej, który w tym czasie był jeszcze pod nazwą "siłownia". Tam zaczął Mogiana Organizacji Edukacji i Kultury - COME.

W 1964 roku, pierwsze uczelnie powstały kompleks edukacyjny, który od 1973 roku stał się Uniwersytet Mogi das Cruzes (UMC). Tradycja i innowacyjność znak historia pięćdziesięciu lat instytucji.

Przez cały ten okres, UMC chodzi o przygotowanie swoich uczniów, obecnie licząca ponad 20.000 w Mogi das Cruzes kampusach Villa-Lobos i / Lapa, do potrzeb rynku pracy i wykonywania praw obywatelskich.

Obecnie Uniwersytet Mogi das Cruzes dziesiątki kursów, których treść i metody nauczania-uczenia się są stale aktualizowane i udoskonalane. Wydział składa się z UMC 60% panów i lekarzy, z których wielu rozwoju dużych projektów naukowych. Studenci mogą również brać udział w projektach badawczych, otrzymując stypendia badawcze.

W tym celu, Uniwersytet prowadzi rozmowy z instytucjami krajowymi i międzynarodowymi, a także oferuje laboratoria, nowoczesne wyposażenie i specjalnie zaprojektowane przestrzenie dla rozwoju zajęć, wykładów, konferencji, wśród wielu innych zajęć akademickich.

Dzięki tym cechom, Uniwersytet w Mogi das Cruzes był wybitny w dziedzinie kształcenia w zakresie nauk ścisłych i technologicznych, humanistycznych i Nauk o Zdrowiu. Dziś UMC jest jednym z najlepszych uniwersytetów.

Uczelnia została oceniona niedawno przez Ministerstwo Edukacji (MEC) i uzyskał Uwaga 4 w skali 1-5, co plasuje go wśród najlepszych prywatnych uczelni w Brazylii i najlepsza w regionie Górna Tiete.

Nasza misja

"Generowanie i rozpowszechnianie wiedzy do tworzenia społecznie odpowiedzialnych specjalistów, przedsiębiorców i przetwórców współczesnej rzeczywistości."

Lokalizacje

 • São Paulo

  São Paulo, Brazylia

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania