Keystone logo
Universidad UNIACC

Universidad UNIACC

Universidad UNIACC

Wstęp

University of Arts, Sciences i Komunikacji, UNIACC, jest korporacją o autonomicznej uczelni prywatnych. Jego wizja ma być uniwersytet uznane za oferowanie wysokiej jakości kształcenia na poziomie wyższym w różnych formach nauczania i uczenia -in obecność, mieszane i non-frekwencja (full on-line) - tak, że ich programy ułatwić dostęp do szkolnictwa wyższego wszystkich, którzy chcą trenować w dziedzinach artystycznych nauk społecznych i zarządzania, z naciskiem na komunikację, wykorzystanie technologii i innowacji.

Universidad UNIACC jest instytucją uznawany przez Ministerstwo Edukacji Chile i instytucji nie akredytowane przez Państwową Komisję Akredytacyjną (CNA).

HISTORIA

Dziś, ponad dziewięć tysięcy absolwentów Universidad UNIACC są bohaterowie różnych kontekstach roboczych świecie komunikacji.

Geneza Universidad UNIACC sięga roku 1981, kiedy techniczny ośrodek szkoleniowy zwany Superior (CFT IACC) Instytut Sztuki PAN i komunikacyjnych został stworzony. Był to pierwszy ośrodek specjalizujący się w edukacji wyższej szkolenia specjalistów na świecie Komunikacji Chile.

Zatem programy nauczania i szkolenia prowadzące do kariery starszych techników w dziedzinie komunikacji audiowizualnej i reklamy zostały wygenerowane.

W 1987 roku przyznano IACC CFT oficjalne uznanie i stał się IACC Professional Institute. W 1989 roku, przy wsparciu wybitnych specjalistów, University of Arts, Sciences i Komunikacji, UNIACC powstała.

Universidad UNIACC urodził się w celu opracowania projektu instytucjonalnych i akademickich zaangażowana w promowanie sztuki, kultury, nauki humanistyczne, nowych technologii i komunikacji.

Uniwersytet rozpoczął nauczanie karierę w dziennikarstwie i Architektury w 1991 roku.

Równolegle zaczął opracowanie struktury zarządzania korporacyjnego i samoocenę, mające na celu poprawę systematyczne i ciągłe procesy, metody i procedury.

Ponieważ projekt akademicki uczelni uzyskał wyższy poziom osiągnięć i konsolidacji, dodano nowe kursy i programy. W 1993 roku, instytucja otworzyła kariery Psychologii, Public Relations, reklamy i projektowania.

Wraz z rozszerzenia oferty akademickie, Universidad UNIACC zwiększyła infrastruktury fizycznej i technologicznej, systemy, laboratoria tematyczne i zaawansowanego sprzętu.

Na tym etapie jego życia instytucjonalnego, uniwersytet silnie promowana stosunków międzynarodowych, stanowiących szeroką sieć powiązań i kontaktów z prestiżowych uczelni w Ameryce Łacińskiej, Stanach Zjednoczonych i Unii Europejskiej.

W 1998 roku uczelnia miała decydujący krok w widoczności ich pracy naukowej, otwierając rozgłasza swój kanał telewizyjny w paśmie UHF. Kanał 34 TV UNIACC jest następnie włączone do szerszego projektu rozbudowy uniwersytet, łączenie z Radiem UNIACC, który rozpoczął się jako doświadczenie dyfuzji wewnętrznej. Dziś stało się to, że stacja nadaje 24 godziny na dobę za pośrednictwem Internetu, dzięki pracy i kreatywności studentów.

Rada Szkolnictwa Wyższego w grudniu 1999 roku certyfikat pełnej autonomii instytucjonalnej uczelni, który umożliwia jej nadawania stopni naukowych i stopni niezależnie od tego dnia.

W tym scenariuszu Universidad UNIACC podjął ambitną reformę programów nauczania, który wydał w 2000 roku, urodzony nowych karier i programów szkoleniowych specjalnie zaprojektowany dla profesjonalistów wkładek w kontekście zatrudnienia.

Universidad UNIACC w XXI wieku

W 2004 Universidad UNIACC rozpoczął pionierską proces w chilijskiej edukacji: kariery nauczania i profesjonalnych programów internetowych i mieszanych sposobów uczenia się. Wyścig miał premierę systemu Inżynieria komercyjne. Doktoranci i następnie, w 2016 roku, dyplom i program studiów i University Degree (TLU) dodano.

We wszystkich kursów internetowych i mieszanych sposobów uczenia się, uczniowie mają włączone do ich nowy cyfrowy learning, interaktywnych i multimedialnych technologii. Główne wejście do wiedzy jest za pośrednictwem platformy eCampus, który jest również dostępny dla studentów na kampusie instytucji.

W swoich programach nauczania na odległość, Universidad UNIACC wyposażony różnicowania zalety: doświadczenie i wiedza w rozwoju metod i treści przeznaczonych specjalnie do warunków; komputer i infrastruktura sztuka audiowizualna; jak również doświadczenie zawodowe w sprawach medialnych.

Ze względu na międzynarodowy potencjał Universidad UNIACC zaczął rozwijać poprzez online i mieszanych sposobów uczenia się, w 2008 roku uczelnia stała się częścią konsorcjum amerykańskiego szkolnictwa wyższego Apollo Group Inc., przez Apollo Global.

Obecnie uczelnia przyjmuje jako ciągły przekwalifikowania i rekonfiguracji swoich wydziałów i szkół, wraz z wprowadzaniem nowych struktur i metod nauczania.

Zatem Universidad UNIACC wykazała się jak w projekcie edukacyjnym z prawie trzech dekad doświadczenia, zintegrowane z globalną siecią uczelni i zawsze wyznaczania trendów w różnych przejawów kreatywności.

Lokalizacje

  • Santiago

    Avenida Salvador 1200 Providencia, 7501277, Santiago

    pytania