Keystone logo
Universidad Rey Juan Carlos Kontynuacja studiów magisterskich w zakresie projektowania narracji i studiów nad grami wideo (online)
Universidad Rey Juan Carlos

Kontynuacja studiów magisterskich w zakresie projektowania narracji i studiów nad grami wideo (online)

Madrid, Hiszpania

Request duration

Hiszpański

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 5250

Nauka na odległość

Wstęp

Tytuł magistra kształcenia ustawicznego w zakresie projektowania narracji i studiów nad grami wideo jest oferowany jako 100% szkolenie online.

Jego struktura akademicka opiera się na połączeniu dwóch kluczowych aspektów tworzenia gier wideo: kulturoznawstwa na temat gier wideo oraz projektowania fikcyjnych światów i struktur narracyjnych, które je napędzają.

Cele

Ogólnym celem tego planu jest uzyskanie profilu studenta, który po przeszkoleniu w zakresie podstaw projektowania i tworzenia gier wideo specjalizuje się w kreatywnej i organizacyjnej części procesu produkcyjnego oraz jest w stanie poznać różnorodność gatunków, w których materializują się gry wideo, ich ekspresyjne i techniczne formy, a także treści, które zwykle przekazują światy gier wideo. Taka orientacja pozwoli im poszerzyć swoje umiejętności w zakresie tworzenia różnego rodzaju gier, a tym samym lepiej dostosować się do różnych działań każdej firmy, a także wzbogacić ich zdolności twórcze i produkcyjne, co przełoży się na poprawę ich możliwości zatrudnienia.

Podobnie modułowa struktura studiów magisterskich pozwala studentom zainteresowanym studiami nad grami wideo (Games Studies), którzy realizują tylko ten moduł, zastosowanie wiedzy zdobytej w innych dziedzinach nauki lub nauk humanistycznych do celów badawczych.

Rekrutacja

Program

Wynik programu

Opłata za program

O szkole

pytania