Keystone logo
© Universidad Rey Juan Carlos
Universidad Rey Juan Carlos

Universidad Rey Juan Carlos

Universidad Rey Juan Carlos

Wstęp

Universidad Rey Juan Carlos oferuje specjalistyczną i wysokiej jakości edukację z ponad 200 stopniami podyplomowymi, w tym uniwersyteckimi programami magisterskimi, określonymi stopniami i międzynarodowymi programami doktoranckimi we wszystkich dziedzinach wiedzy. Zapewnia nowoczesne zaplecze, aby wszystkie studia miały praktyczny komponent wymagany w dziedzinie nauki i na coraz bardziej konkurencyjnym rynku pracy.

Od momentu powstania w 1996 r. Universidad Rey Juan Carlos (URJC) konsekwentnie poprawia jakość swojego nauczania we wszystkich ofertach akademickich, z kampusami w różnych lokalizacjach we Wspólnocie Madrytu w Hiszpanii. Ta zdolność pozwala również uczelni oferować kompleksowe szkolenia dla studentów rozpoczynających naukę na uniwersytecie po raz pierwszy. Jakość URJC zyskała międzynarodowe uznanie, obecnie jest oceniana jako 5-gwiazdkowy uniwersytet w zakresie zatrudnialności, internacjonalizacji i innowacji. Znajduje się w gronie 800 najlepszych uniwersytetów na świecie według Academic Ranking of World Universities (Shanghai Ranking), jednego z najbardziej wymagających międzynarodowych rankingów.

Kadra jest wysoko wykwalifikowana, a każdy program studiów obejmuje ekspertów pracujących w różnych dziedzinach, aby zapewnić kompleksowe kształcenie dostosowane do aktualnych potrzeb zawodowych. 11 wydziałów i szkół uczelni wyposażonych jest w najnowocześniejszą aparaturę, pozwalającą studentom zdobywać praktyczną wiedzę i dostosowywać się do nowych realiów badawczych i zawodowych. Zarówno uniwersyteckie programy magisterskie, jak i określone stopnie oferują staże zewnętrzne jako obowiązkową część ich programu nauczania, integrując studentów na rynku pracy przed ukończeniem studiów podyplomowych. Ponadto uczelnia oferuje 11 międzynarodowych programów z różnych dziedzin.

Lokalizacje

 • Móstoles

  Tulipán s/n Móstoles. Móstoles, Madrid (Spain), 28933, Móstoles

 • Alcorcón

  Avenida de Atenas, s/n, 28922, Alcorcón

  • Municipality of Fuenlabrada

   Camino del Molino, 5, 28942, Municipality of Fuenlabrada

   pytania