Keystone logo
© Universidad Rey Juan Carlos
Universidad Rey Juan Carlos

Universidad Rey Juan Carlos

Universidad Rey Juan Carlos

Wstęp

Universidad Rey Juan Carlos oferuje specjalistyczną edukację wysokiej jakości z ponad 200 stopniami podyplomowymi, w tym uniwersyteckimi programami magisterskimi, określonymi stopniami i międzynarodowymi programami doktoranckimi ze wszystkich dziedzin wiedzy. Zapewnia nowoczesne zaplecze, aby zapewnić, że wszystkie studia mają element praktyczny wymagany w dziedzinie nauki i na coraz bardziej konkurencyjnym rynku pracy.

Od momentu założenia w 1996 r. Universidad Rey Juan Carlos (URJC) konsekwentnie podnosi jakość nauczania we wszystkich ofertach akademickich, posiadając kampusy w różnych lokalizacjach na terenie Wspólnoty Madrytu w Hiszpanii. Dzięki tej zdolności uczelnia może także oferować kompleksowe kształcenie studentom rozpoczynającym naukę na uniwersytecie po raz pierwszy. Jakość URJC zyskała międzynarodowe uznanie i obecnie jest oceniana jako uczelnia pięciogwiazdkowa pod względem możliwości zatrudnienia, internacjonalizacji i innowacji. Znajduje się na liście 800 najlepszych uniwersytetów na świecie według Academic Ranking of World Universities (Shanghai Ranking), jednego z najbardziej wymagających rankingów międzynarodowych.

Wydział charakteryzuje się wysokimi kwalifikacjami, a każdy program studiów obejmuje ekspertów z różnych dziedzin, aby zapewnić wszechstronne kształcenie dostosowane do aktualnych potrzeb zawodowych. 11 wydziałów i szkół uczelni wyposażonych jest w najnowocześniejszą infrastrukturę, pozwalającą studentom zdobywać praktyczną wiedzę i dostosowywać się do nowych realiów badawczych i zawodowych. Zarówno uniwersyteckie studia magisterskie, jak i konkretne stopnie oferują staże zewnętrzne jako obowiązkową część programu nauczania, integrując studentów z rynkiem pracy przed ukończeniem studiów podyplomowych. Dodatkowo uczelnia oferuje 11 międzynarodowych programów z różnych dziedzin.

Lokalizacje

 • Madrid

  Tulipán s/n Móstoles. Móstoles, Madrid (Spain), 28933, Madrid

 • Alcorcón

  Avenida de Atenas, s/n, 28922, Alcorcón

  • Municipality of Fuenlabrada

   Camino del Molino, 5, 28942, Municipality of Fuenlabrada

   • Aranjuez

    Aranjuez, Hiszpania

    • Móstoles

     Calle Tulipán, s/n, 28933, Móstoles

     pytania