Keystone logo
Universidad Nebrija

Universidad Nebrija

Universidad Nebrija

Wstęp

Od momentu powstania Nebrija University utrzymuje zróżnicowane wartości swojego modelu edukacyjnego, opartego na wysokiej jakości nauczaniu i badaniach jako tworzeniu wiedzy, z kompleksowym szkoleniem w zakresie umiejętności, kompetencji i zdolności wszystkich swoich studentów. Są to kluczowe zasady umożliwiające rozwój indywidualnych talentów i najlepsze możliwości integracji zawodowej.

Naszą filozofią jest uczenie się przez działanie, co staje się wyjątkowym doświadczeniem uniwersyteckim. Jest to istotne doświadczenie w transformacji studenta w kierunku globalnej wiedzy, aby być gwiazdą i przewodzić zmianom, w których jest zanurzony. Uczeń „Nebrija” koncentruje się na budowaniu wiedzy na ważne wyzwania życiowe.

Istnieje również silne zaangażowanie między Uniwersytetem a firmami w rozwój szkoleń w zakresie umiejętności zawodowych, co gwarantuje wysokiej jakości staże dla studenta, w celu realizacji jego ambicji rozwoju życiowego i intelektualnego w fazie uniwersyteckiej.

Rada Powiernicza Uniwersytetu Nebrija i Rady Akademickie, złożone z odpowiednich osobistości, łączą swoją wiedzę i prestiż ze studiami i programami badawczymi. Studenci Uniwersytetu Nebrija wiedzą, jak w pełni wyrazić swoją wiedzę i umiejętności w społeczeństwie krajowym i międzynarodowym, w którym będą wykonywać swoje umiejętności zawodowe.

<img class=" inserted-image image-element img-responsive " title=" <rozpiętość tłumaczenia= "no">Universidad Nebrija " src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/ element/13/135772_135755_FOTOBERZOSAANOCHECIENDO40x21.jpg" alt="Universidad Nebrija" data-json=" {"author":"alt="Universidad Nebrija","author_url":"https://www.nebrija.com/en/","source":""} " />

Co wyróżnia Uniwersytet Nebrija?

 • Zatrudnialność i orientacja w zawodzie, z praktykami w firmach i instytucjach dla 100% studentów.
 • Doskonałość akademicka ze spersonalizowanym nauczaniem w małych grupach, bliskością między nauczycielami i uczniami oraz spotkaniem odpowiednich osób ze świata akademickiego i zawodowego.
 • Umiędzynarodowienie z dwujęzycznością studentów zagranicznych w Madrycie i programami za granicą, jedno z niezbędnych doświadczeń przed ukończeniem studiów.
 • Innowacje pedagogiczne z przestrzeniami wiedzy i zatrudnienia, aby być kreatywnym, przedsiębiorczym i wchodzić w interakcje na uniwersytecie ze wszystkimi sektorami, takimi jak motoryzacja, sztuki sceniczne, stosunki międzynarodowe, komunikacja itp.

Kim był Antonio de Nebrija

Elio Antonio Nebrija urodził się w Lebrija (Sewilla) – stąd jego pseudonim – w 1441 roku. Studiował nauki humanistyczne na Uniwersytecie w Salamance, a studia filologiczne kontynuował w Bolonii, gdzie zetknął się z włoskim humanizmem. Jego nauczanie rozpoczęło się na Uniwersytecie w Salamance, któremu poświęcił znaczną część swojego życia. Wezwany przez kardynała Cisnerosa udał się na uniwersytet w Alcalá, aby wziąć udział w wydaniu Biblii Poligloty, z którego zrezygnował ze względu na rozbieżności z grupą tłumaczy. Ostatnie lata życia spędził jako wykładowca na Uniwersytecie w Alcalá, gdzie zmarł w 1522 roku.

Wybitny humanista przez całe życie walczył o odzyskanie kulturalnej łaciny, którą posługiwali się Cyceron i Kwintylian, a która była tracona na rzecz wulgarnej mowy. W tym celu oparł się na metodzie naturalnej, która rozpoczęła się od dobrej znajomości języka romańskiego – języka ludu – jako najlepszego środka na uniknięcie utraty tej kulturalnej łaciny.

Wśród jego dzieł wyróżniają się: Introductiones latinae (1481), Lexicon latino-castellanum et castellano-latinum (1492), Gramática castellana (1492) i Reglas de orthographia en la lengua castellana (1517). Ze wszystkich z nich najważniejsza, ze względu na wpływ, jaki wywarła na filologię latynoską, jest gramatyka kastylijska, która jest pierwszą kodyfikacją współczesnego języka i której prolog jest poświęcony królowej Izabeli Katolickiej.

Wewnętrzny System Zapewnienia Jakości

Wewnętrzny System Zapewnienia Jakości to zestaw udokumentowanych procesów niezbędnych do zarządzania i kontrolowania prawidłowego rozwoju codziennej działalności Uniwersytetu Antonio de Nebrija. Poprzez IQAS analizowane są potrzeby, definiowane są procesy i utrzymywane są działania następcze, a wszystko to przy zapewnieniu ciągłego doskonalenia.

To sprawia, że Wewnętrzny System Zapewnienia Jakości jest żywym dokumentem, który musi być aktualizowany i dostosowywany wraz ze zmianami organizacji lub jej działań.

Jest to unikalny system, który obejmuje wszystkie ośrodki i szkoły, z których się składa, jak również odpowiadające im procesy. Został przygotowany przez Dział Techniczny ds. Jakości (TUQ), podlegający rektoratowi uniwersytetu, we współpracy ze wszystkimi wydziałami, zarówno akademickimi, jak i administracyjnymi, z których jest zbudowany. W tym celu TUQ wzięło pod uwagę wytyczne promowane przez ANECA w ramach programu AUDIT, którego celem jest poprowadzenie uniwersytetów w projektowaniu wewnętrznych systemów zapewniania jakości.

<img class="wstawiony-obraz-element-obrazu-responsywny-img" title="alt="Universidad Nebrija" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit /element/13/135771_135754_DSC07192.jpg" alt="Universidad Nebrija" data-json=" {"author":"alt="Universidad Nebrija","author_url":"https://www.nebrija.com/en/","source":""} " />

Nagrody / Rankingi

Zaangażowanie Nebrija University w doskonałość akademicką, szkolenia w wiodących firmach, innowacje w programach multidyscyplinarnych i międzynarodową edukację stawiają Nebrija University na najwyższych pozycjach w najważniejszych rankingach uniwersyteckich.

Uniwersytet Nebrija to bezpieczny wybór, a dane to potwierdzają.

Rankingi uznają, że Uniwersytet Nebrija osiąga wysokie wyniki na uniwersytecie, co jest konsekwencją naszych elementów wyróżniających:

 • Doskonałość akademicka
 • Zatrudnialność
 • Orientacja międzynarodowa

Rankingi

 • U-Ranking 2018 Fundacji BBVA i Instytutu Badań Ekonomicznych (IVIE).
 • QS Stars International Ranking - QS World University Rankings 2019.
 • Uczelniany Ranking Przejrzystości 2018 Fundacji Zaangażowanie i Transparentność.
 • Uznanie Sekretariatu Szkolnictwa Wyższego, Nauki, Technologii i Innowacji Ekwadoru (SENESCYT).
 • Global Ranking CEO Magazine - Program MBA Nebrija Business School.
 • Global TOP 100 Best Masters w dziedzinie przedsiębiorczości.
 • Uznanie Ministerstwa Edukacji Chińskiej Republiki Ludowej.
 • Fundacja Madri+d - DOCENTIA – NEBRIJA Model.
 • Ranking 250 programów studiów magisterskich El Mundo - W klasyfikacji wyróżniają się dwa stopnie z Uniwersytetu Nebrija.
 • Ranking CYD - od Fundación de Conocimiento y Desarrollo (Fundacja Wiedzy i Rozwoju).

<img class="wstawiony-obraz-element-obrazu-responsywny-img" title="alt="Universidad Nebrija" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit /element/13/135778_135758_IMG_6922.jpg" alt="Universidad Nebrija" data-json=" {"author":"alt="Universidad Nebrija","author_url":"https://www.nebrija.com/en/","source":""} " />

Lokalizacje

 • Madrid

  Calle de Santa Cruz de Marcenado,27, 28015, Madrid

 • Berzosa

  Calle del Hostal, 28248 Hoyo de Manzanares, Madrid, Spain, 42351, Berzosa

  • Madrid

   Calle de Santa Cruz de Marcenado, 27, 28015, Madrid

   pytania