Keystone logo
National University of Moreno

National University of Moreno

National University of Moreno

Wstęp

National University of Moreno to publiczny i bezpłatny uniwersytet, położony w dzielnicy o tej samej nazwie w prowincji Buenos Aires.

Należy do pokolenia Dwusetlecia Uniwersytetów, utworzonych w 2010 roku jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na szkolnictwo wyższe w ramach polityk publicznych, które zdemokratyzowały dostęp do tego poziomu edukacji.

UNM zamierza zagwarantować wysokiej jakości ofertę edukacyjną, która będzie promować rozwój społeczności Dystryktu i regionu poprzez nauczanie, tworzenie wiedzy i innowacje naukowo-techniczne.

UNM rozumie szkolnictwo wyższe jako Powszechne Prawo Człowieka, zasadę określaną w różnych kierunkach działań mających na celu promowanie dostępu i trwałości studentów.

Uznaje również mnogie współistnienie prądów, teorii i linii myślowych jako nieodzowny wymóg w poszukiwaniu doskonałości akademickiej.

Zapewnia również udział wszystkich działających w nim aktorów w demokratycznym zarządzaniu rządem, podejmując wyzwanie odpowiedzialnej autonomii, gwarantującej wolność akademicką i odpowiadającej na potrzeby i wymagania społeczeństwa.

Nauczanie rozwija się z integracji teorii i praktyki, w celu promowania u uczniów chęci uczenia się i konstrukcji krytycznego myślenia.

Lokalizacje

  • Balvanera

    Bartolomé Mitre,1891, C1039, Balvanera

    pytania