Keystone logo
Universidad Nacional De General Sarmiento

Universidad Nacional De General Sarmiento

Universidad Nacional De General Sarmiento

Wstęp

National University of General Sarmiento (UNGS) został utworzony 20 maja 1992 r. na mocy ustawy krajowej nr 24,082 i założony w 1993 r., kiedy powołano rektora organizacyjnego Roberto Nöela Domecqa i komisję doradczą. UNGS zawdzięcza swoją nazwę ówczesnej partii generała Sarmiento, która później w 1994 roku została podzielona na trzy gminy: San Miguel, José C. Paz i Malvinas Argentinas.

Od momentu powstania Uniwersytet przyjął jako zasadę powiązanie między szkoleniami, krytycznym badaniem problemów dotykających społeczeństwo i poszukiwaniem alternatywnych działań w celu ich przezwyciężenia.

UNGS składa się z czterech interdyscyplinarnych instytutów badawczych i dydaktycznych, które starają się odpowiadać na bieżące problemy związane z przemysłem, nauką, miastem i wiedzą. Są to Instytut Nauk, Instytut Conurbano, Instytut Przemysłu i Instytut Rozwoju Człowieka.

Centralnym aspektem jej działalności jest przyczynianie się do demokratyzacji nauczania, dostępu do wiedzy przez wszystkie sektory społeczeństwa oraz dążenie do doskonałości akademickiej, przy założeniu strategii pedagogicznej ukierunkowanej na zapewnienie solidnego podstawowego i specjalistycznego kształcenia studentów. W tych ramach Uniwersytet oferuje bezpłatne stopnie licencjackie, stopnie naukowe ważne w całym kraju, stypendia naukowe, stypendia akademickie na szkolenia w zakresie nauczania, badań, zarządzania i usług społecznych, spersonalizowane wsparcie w zakresie samouczków, nowoczesną i wydajną publiczną bibliotekę oraz bezpłatny dostęp i wysokiej jakości akademickie przestrzeń.

Jego kampus uniwersytecki znajduje się w Juan María Gutiérrez 1150, mieście Los Polvorines, Malvinas Argentinas, na północny zachód od Greater Buenos Aires.

Lokalizacje

  • Los Polvorines

    Juan María Gutiérrez,1150, B1613, Los Polvorines

    pytania