Keystone logo
Universidad Nacional De Catamarca STOPIEŃ MAGISTERSKI NAJWYŻSZEJ KSIĘGOWOŚCI I AUDYTU
Universidad Nacional De Catamarca

STOPIEŃ MAGISTERSKI NAJWYŻSZEJ KSIĘGOWOŚCI I AUDYTU

Catamarca, Argentyna

Request duration

Hiszpański

Request pace

Request application deadline

Feb 2024

Request tuition fees

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Szkolenie specjalistów naukowych i technicznych w dziedzinie rachunkowości i audytu, budowanie zdolności do podejmowania decyzji i działań, które promują skuteczne i wydajne działanie organizacji.

Promuj u uczniów zdolności do ponownego przemyślenia i przeformułowania procesów rachunkowości i audytu, biorąc pod uwagę zmiany zachodzące na świecie i w społeczeństwie.

Rozpoznać pojawiające się postępy naukowe i technologiczne nowych scenariuszy społeczno-gospodarczych, które są prezentowane w naszym kraju, regionie i na świecie, w oparciu o procesy globalizacji i administracji cyfrowej lub elektronicznej, zawierające specyficzną wiedzę, która jest powiązana z wykonywanie zawodu, aby móc sprostać nowym wymaganiom usług profesjonalnych.

Absolwenci mogą zastanowić się i pozycjonować we współczesnych scenariuszach, biorąc pod uwagę nową konfigurację życia społecznego, gospodarczego i politycznego w kontekście większej współzależności między krajami w zakresie dyscypliny rachunkowości.

Zintegruj sekwencję licencjacką - podyplomową, stale aktualizując zawartość Rachunkowości i Audytu.

Przyczynić się do stałego procesu doskonalenia naukowo-technicznego, rozwoju zawodowego, badań i nauczania w tej dziedzinie.

Podejmij działalność naukową uczelni w zakresie tych dyscyplin.

Przygotować absolwentów, aby dzięki znajomości teorii oraz systematycznemu i uporządkowanemu badaniu rzeczywistości rozwijali podstawy, z których wnoszą wkład do wiedzy z przedmiotów nauk ekonomicznych, włączając postęp naukowy i technologię do rozwoju zawodowego.

O szkole

pytania

Podobne kursy

 • Máster Universitario en Auditoría de Cuentas y Contabilidad Superior
  • Madrid, Hiszpania
 • Magister rachunkowości i audytu
  • Luxembourg City, Luksemburg
 • Magister audytu i wyższej rachunkowości
  • Madrid, Hiszpania
  • Alcorcón, Hiszpania
  • + 3 jeszcze