Keystone logo
University of the Isthmus

University of the Isthmus

University of the Isthmus

Wstęp

Uniwersytet został pomyślany jako ogniwo, pomost, „przesmyk” łączący badania naukowe i praktykę zawodową; trwałe wartości oraz duch kreatywności i innowacyjności; problemy społeczne kraju i wydarzenia międzynarodowe; uniwersytet i firma; kształcenie humanistyczne i nowoczesna technologia.

Aby wspierać naszą jakość w kształceniu akademickim, UNIS przeszedł proces ciągłych akredytacji, które gwarantują standardy naszych programów edukacyjnych, profil naszych profesorów, narzędzia w wykonywaniu kariery, takie jak programy specjalistyczne.

W przypadku tego procesu Universidad del Istmo powierza ANECA rozpoczęcie procesu międzynarodowej akademickiej certyfikacji jakości od 2014 r.

ANECA jest fundacją państwową, której celem jest zapewnienie zewnętrznego zapewnienia jakości systemu uniwersyteckiego i przyczynianie się do jego ciągłego doskonalenia, podobnie opracowuje różne programy do prowadzenia swojej działalności (ocena, certyfikacja i akredytacja), aby zintegrować nasz system z Europejski Obszar Szkolnictwa Wyższego.

Lokalizacje

  • Guatemala City

    Carretera a Fraijanes, , Guatemala City

    pytania