Keystone logo
University of Medical Sciences  UCIMED

University of Medical Sciences UCIMED

University of Medical Sciences  UCIMED

Wstęp

W czasach, gdy potwierdza się, że nowe pokolenia decydują się na styl życia bez większych komplikacji, w których szybkość, łatwość i prostota stają się kryteriami wyboru przy podejmowaniu decyzji, jeszcze ważniejsze staje się podkreślenie tych, którzy opierają się trendom i przeciwnie, w wyborze uniwersytetu coraz częściej wybierają jakość, powagę, skonsolidowane organy akademickie lub szukanie prestiżu i solidnej infrastruktury.

Na Uniwersytecie Medycznym UCIMED nie tylko walczyliśmy o jakość i doskonałość naszych studentów, ale uczyniliśmy te wartości stylem życia i włączyliśmy je do naszego DNA. Jako jej rektora nic nie cieszy mnie bardziej niż uznanie władz, środowiska lekarskiego, pracowników służby zdrowia, rodziców, studentów i absolwentów w kraju.

Uznanie to nie tylko na poziomie ogólnopolskim, sięga znacznie dalej i potwierdza rosnąca liczba studentów z różnych części regionu, którzy dołączają do naszej społeczności akademickiej, organizacji międzynarodowych, z którymi podpisujemy umowy, czy firm zatrudniać naszych absolwentów.

Są trzy czynniki, które w dążeniu do doskonałości staramy się promować wśród naszych uczniów: chęć uczenia się, zainteresowanie i zaangażowanie. Wierzymy, że niezależnie od okoliczności, jeśli będziesz miał te cechy, znacznie łatwiej będzie postępować w realizacji celów, które proponujemy.

Oczywiste jest, że każdy może zdobyć lub wydać dyplomy (przy mniejszym lub większym wysiłku), ale jedna z najcenniejszych cech jest związana z wartościami jakości i doskonałości. To właśnie nas wyróżnia w UCIMED i pozwala naszym studentom zastanowić się i zmienić swoją rolę w społeczeństwie i na ich ścieżce zawodowej. To właśnie je tworzy i czyni nas: „przekraczajcie wszelkie granice”.

Lokalizacje

  • San José

    Carretera Vieja a Escazú, 10108, San José

    pytania