Keystone logo
Universidad de Alicante Magister we współpracy na rzecz rozwoju
Universidad de Alicante

Magister we współpracy na rzecz rozwoju

Alicante, Hiszpania

3 Semesters

Hiszpański

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 39 / per credit *

W kampusie

* 39,27€ za kredyt

Wstęp

 • Kredyty ogółem : 90
 • Oferowane miejsca : 25 miejsc
 • Opłata kredytowa : 39,27 € (1. rejestracja); 62,79 € (druga rejestracja i kolejne).
 • Tryb nauczania : twarzą w twarz
 • Język wykładowy : hiszpański
 • Kierunek : Nauki społeczne i prawne
 • Wydział zaangażowany : Wydział Nauk Ekonomicznych i Biznesowych

Program wspólnie z: Universitat Jaume I de Castelló (España), Universidad Miguel Hernández (España), Universitat Politècnica de València (España), Universitat de València estudi general (España).

Ten wspólny tytuł magistra znajduje się w najlepszych programach 5 w Hiszpanii dotyczących współpracy i zrównoważonego rozwoju, a jego multidyscyplinarny charakter znajduje odzwierciedlenie w różnorodności jego studentów, zarówno pod względem dziedzin, z których pochodzą (praca społeczna, ekonomia, socjologia, architektura, nauki o zdrowiu , Prawo) i ich kraje pochodzenia, będąc jednym z najbardziej międzynarodowych programów naszej uczelni.

Na każdym z uniwersytetów oferujących ten wspólny tytuł magisterski istnieje wspólna grupa kursów, a następnie inny kierunek. Uniwersytet w Alicante koncentruje się na środowisku i zrównoważonym rozwoju.

Program

Rodzaj przedmiotuKredyty
Obowiązkowy24
Opcjonalnie (w zależności od specjalizacji)36
Opcjonalny (w zależności od Pathway )20
Ostateczny projekt magisterski10
Całkowite kredyty60

Wymagania wstępne

Zgodnie z Regulaminem Uniwersytetu w Alicante, aby uzyskać dostęp do oficjalnych nauczanych stopni magisterskich, należy spełnić następujące wymagania:

 1. Posiadanie hiszpańskiego oficjalnego świadectwa ukończenia studiów lub innego wydanego przez instytucję szkolnictwa wyższego w ramach EOSW (European Higher Education) umożliwia jego posiadaczowi dostęp do tytułów magisterskich w ramach wydawania.

 1. Posiadanie oficjalnie zatwierdzonego zagranicznego świadectwa ukończenia studiów wyższych, które zostało uznane za równorzędne ze stopniem umożliwiającym dostęp do wymaganych studiów.

 1. Posiadać dyplom ukończenia studiów wyższych uzyskany na uczelni lub uczelni w krajach spoza EOSW, bez uprzedniej zgody na ich studia. W takim przypadku należy wziąć pod uwagę:
  • Nieuznane dyplomy wymagają raportu technicznego przedstawiającego oświadczenie równoważności wydane przez Uniwersytet w Alicante (ContinUA – Centrum Kształcenia Ustawicznego), za które należy uiścić odpowiednią opłatę.
  • Dostęp w ten sposób w żadnym wypadku nie oznacza uprzedniego oficjalnego zatwierdzenia świadectwa posiadacza stopnia naukowego ani jego uznania dla celów innych niż studiowanie tytułu magistra.

Rekrutacja

O szkole

pytania