Keystone logo
Universidad de Alicante Magister innowacji społecznych i dynamiki zmian
Universidad de Alicante

Magister innowacji społecznych i dynamiki zmian

Alicante, Hiszpania

2 Semesters

Hiszpański

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 39 / per credit *

W kampusie

* 39,27€ za kredyt

Wstęp

 • Suma kredytów : 60
 • Oferowane miejsca : 20 miejsc
 • Opłata kredytowa : 39,27 € (1. rejestracja); 62,79 € (druga rejestracja i kolejne).
 • Tryb nauczania : twarzą w twarz
 • Język wykładowy : hiszpański
 • Kierunek : Nauki społeczne i prawne
 • Wydział zaangażowany : Wydział Nauk Ekonomicznych i Biznesowych
 • Program wspólnie z : Uczył tylko na tym uniwersytecie.

Zmiany społeczne i innowacje to podstawowe symbole współczesnych społeczeństw. W badaniach nad pojawiającymi się procesami społecznymi i przemianami społecznymi uwzględniane są różne perspektywy teoretyczne i metodyczne. Socjologia jako dyscyplina wyspecjalizowana w tej dynamice oferuje profesjonalistom niezbędne narzędzia do analizy procesu zmiany społecznej i struktur społecznych, w których są one wytwarzane.

Master's in Social Innovation and Dynamics of Change zapewnia niezbędne szkolenie, aby przedstawić prawdziwe projekty innowacyjne, które mają zastosowanie zarówno do rzeczywistości biznesowej, jak i komercyjnej, w usługach administracji publicznej i sektorze szkolnictwa wyższego.

Student pogłębi swoje zarządzanie teoriami, metodami i technikami, które stanowią jądro operacyjne tego typu procesów, stając się absolwentami zdolnymi do spełnienia rosnących wymagań biznesu. W ten sam sposób zaoferowane zostaną zasoby techniczne i strategiczne, które pozwolą na ocenę skalowalności i trwałości społecznie innowacyjnych projektów i przedsiębiorstw lub produktów.

156614_pexels-photo-5157236.jpeg
Budgeron Bach / pexels

Program

Rodzaj przedmiotuKredyty
Obowiązkowy48
Ostateczna praca12
Całkowite kredyty60

Po pomyślnym ukończeniu tego modułu szkoleniowego studenci otrzymują tytuł magistra w zakresie innowacji społecznych i dynamiki zmian.

Wymagania wstępne

Zgodnie z Regulaminem Uniwersytetu w Alicante, aby uzyskać dostęp do oficjalnych nauczanych stopni magisterskich, należy spełnić następujące wymagania:

 1. Posiadanie hiszpańskiego oficjalnego świadectwa ukończenia studiów lub innego wydanego przez instytucję szkolnictwa wyższego w ramach EOSW (European Higher Education) umożliwia jego posiadaczowi dostęp do tytułów magisterskich w ramach wydawania.

 1. Posiadanie oficjalnie zatwierdzonego zagranicznego świadectwa ukończenia studiów wyższych, które zostało uznane za równorzędne ze stopniem umożliwiającym dostęp do wymaganych studiów.

 1. Posiadać dyplom ukończenia studiów wyższych uzyskany na uczelni lub uczelni w krajach spoza EOSW, bez uprzedniej zgody na ich studia. W takim przypadku należy wziąć pod uwagę:
  • Nieuznane dyplomy wymagają raportu technicznego przedstawiającego oświadczenie równoważności wydane przez Uniwersytet w Alicante (ContinUA – Centrum Kształcenia Ustawicznego), za które należy uiścić odpowiednią opłatę.
  • Dostęp w ten sposób w żadnym wypadku nie oznacza uprzedniego oficjalnego zatwierdzenia świadectwa posiadacza stopnia naukowego ani jego uznania dla celów innych niż studiowanie tytułu magistra.

Intensywny hiszpański

Rekrutacja

O szkole

pytania