Keystone logo
Universidad CEU San Pablo

Universidad CEU San Pablo

Universidad CEU San Pablo

Wstęp

Universidad CEU San Pablo - multidyscyplinarne szkolnictwo wyższe

Od ponad 90 lat: Universidad CEU San Pablo pomaga studentom w drodze do przyszłych zawodów, które odniosą sukces. Szkoła oferuje szeroką gamę stopni licencjackich, podwójnych stopni licencjackich oraz programów studiów podyplomowych w języku hiszpańskim i angielskim, w wielu obszarach tematycznych, takich jak ekonomia i biznes, komunikacja i nauki humanistyczne, architektura, inżynieria i nauki o zdrowiu.

Uczelnia ma silne międzynarodowe środowisko, zaludnione przez studentów z ponad 70 różnych krajów. Otwarta, kosmopolityczna i kulturalna atmosfera Madrytu sprawia, że stolica Hiszpanii jest popularnym wyborem studiów za granicą dla studentów z całego świata.

Współpraca międzynarodowa

Kładąc duży nacisk na szanse na zatrudnienie, uniwersytet oferuje konkurencyjne programy staży, mając umowy z ponad 9 000 firm i instytucji, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Liczne międzynarodowe programy mobilności są również dostępne dla studentów, profesorów i badaczy. Uczelnia współpracuje z najbardziej prestiżowymi uniwersytetami w Stanach Zjednoczonych Ameryki, w tym Columbia University, Boston University, The University of Chicago i Fordham University.

CEU San Pablo University jest zaangażowany w potęgę uczenia się i doskonalenia oraz oferuje szereg możliwości stypendialnych.

Funkcje kampusu

Studiuj na naszych pięknych kampusach w Madrycie

Uniwersytet ma dwa duże kampusy zlokalizowane w uprzywilejowanych dzielnicach Madrytu: Moncloa i Montepríncipe . Obydwa pozwalają na studiowanie w wyznaczającym trendy i międzynarodowym środowisku oraz posiadają najbardziej zaawansowane zaplecze z najbardziej kompletnymi usługami do prowadzenia działań i praktyk: laboratoria, centra badawcze, sale komputerowe itp.

Ponadto, mieszcząca się w samym sercu Madrytu, uczelnia posiada Poliklinikę specjalizującą się w stomatologii, fizjoterapii, psychologii, żywieniu i dietetyce , gdzie leczone są prawdziwe przypadki, a studenci opiekują się pacjentami pod okiem profesorów.

  Stypendia i Finansowanie

  Studenci zagraniczni mogą ubiegać się o stypendium Talent Bridge Scholarship, które może zapewnić im zniżkę na czesne nawet o 50%.

  Życie na kampusie i udogodnienia

  Uniwersytet CEU San Pablo posiada dobrze rozwinięty system usług dla studentów:

  • Biblioteki, zajęcia sportowe i wolontariat na obu kampusach
  • Biura praktyk i doradztwo zawodowe
  • Pakiet International Hospitality: uznanie dyplomu ukończenia szkoły średniej, uzyskanie pozwolenia na pobyt na studia, otwarcie rachunku bankowego
  • Centra językowe
  • Pomoc medyczna i psychologiczna

  Biuro Spraw Studenckich i Życia Szkoły prowadzi zajęcia pozalekcyjne, których celem jest wzbogacenie życia szkoły.

  Chcielibyśmy, abyś w środowisku uniwersyteckim zwrócił się do swoich zainteresowań i rozwinął nowe zainteresowania i relacje, które uzupełnią Twoje wykształcenie:

  • Działalność kulturalna – gastronomia, teatr, muzyka, film, opera, podróże, klub dyskusyjny, konkursy kreatywności itp.
  • Możliwości wolontariatu – kampanie non-profit i kampanie uświadamiające, działania mające na celu pomoc potrzebującym, biednym lub grupom marginalizowanym.
  • Działalność duszpasterska – otwarte dyskusje, wspólnoty, wizyty kulturalne, rekolekcje, szlaki pielgrzymkowe, seminaria, debaty itp.
  • Zajęcia sportowe – organizujemy zawody wewnętrzne oraz bierzemy udział w lokalnych i ogólnopolskich turniejach międzyuczelnianych.

  Lokalizacje

  • Madrid

   Calle de Julián Romea,23, 28003, Madrid

  pytania