Keystone logo
Universidad Camilo José Cela

Universidad Camilo José Cela

Universidad Camilo José Cela

Wstęp

Wyjątkowy uniwersytet

Na Uniwersytecie Camilo José Cela oferujemy inny rodzaj edukacji. Aktywna i dynamiczna edukacja, która daje Ci szansę pełnego życia uniwersyteckiego w klasie i poza nią, aby stać się profesjonalistą, do którego aspirujesz.

Nasz model edukacyjny opiera się na 3 filarach:

Interdyscyplinarność

Dziel się zajęciami ze studentami z innych kierunków i zdobywaj wiedzę spoza swojej specjalizacji, łącząc wiedzę i pochodzenie kulturowe, aby śmiało stawić czoła złożonym wyzwaniom XXI wieku.

Innowacja

Wprowadzamy innowacje do programów akademickich, aby skupić się na Tobie i Twoim procesie uczenia się. Nauczanie, które otrzymasz w UCJC, różni się od tradycyjnego nauczania uniwersyteckiego. Wyróżniamy się na tle innych uczelni dzięki naszemu otwartemu modelowi kształcenia i podejściu, które jest znacznie bardziej adekwatne do czasów, w których żyjemy.

Międzynarodowość

Tutaj staniesz się bardziej niezależny, zapewniamy narzędzia do pokierowania Twoją karierą zawodową w kontekście globalnym. Będziesz nauczany przez pierwszorzędnych wykładowców z wielu różnych krajów. Ponadto możesz uzupełnić swój profil zawodowy o nasze programy studiów za granicą i tygodnie międzynarodowe.

Ul (La Colmena) ®

Universidad Camilo José Cela","author_url":"","source":""}" />

La Colmena®

Weźmiesz ten wyjątkowy program akademicki równolegle z zajęciami z dyplomem. Pozwoli ci to poszerzyć twoją edukację poprzez kluczowe dyscypliny w świecie, w którym rośnie zapotrzebowanie na elastyczność i wszechstronność.

Funkcje kampusu

Gdzie ożywają Twoje pomysły

UCJC to miejsce, w którym przekazywana jest wiedza, gdzie możesz specjalizować się w wybranej przez siebie dziedzinie, doskonalić swoją wiedzę ogólną i rozwijać się jako osoba. Nasze laboratoria zachęcają do refleksji i debaty oraz oferują aktywne metodologie nauczania/uczenia się oparte na współpracy, rozwoju kreatywności, krytycznego myślenia, wizualnego myślenia i umiejętności komunikacyjnych.

Akademiki Uniwersytetu UCJC

Akademiki UCJC w Madrycie oferują wszystkie udogodnienia i wygody, abyś poczuł się jak w domu, a przede wszystkim poświęcił swój czas na to, co przyjechałeś robić, uczyć się i bawić. Obiekty kampusu i akademiki oferują idealne przestrzenie oferujące ciszę i spokój, tak aby nic i nikt nie przeszkadzał Ci w godzinach koncentracji i nauki.

Międzynarodowe i interdyscyplinarne doświadczenie

Akademiki UCJC obsługują studentów z całego świata. Życie z nimi wszystkimi da ci bardziej globalną i międzynarodową perspektywę i sposób myślenia, jednocześnie poznając inne kultury, ćwicząc języki i budując międzynarodową sieć kontaktów. Będziesz dzielić się swoim codziennym dniem z innymi studentami, którzy tak jak Ty przenieśli się tutaj z jasnym celem: rozwijać się akademicko i osobiście.

  Rankingi

  Oceny uniwersytetów QS Stars

  Uczelnia została włączona do prestiżowego międzynarodowego systemu punktacji QS Stars University Ratings, ze średnią ocen 3 na 5. W obszarach szans na zatrudnienie i udogodnień otrzymaliśmy maksymalną liczbę 5 gwiazdek na 5 i 4 na 5 w internacjonalizacji i integracji.

  Lokalizacje

  • Madrid

   C/ Castillo de Alarcón, 49. Urb. Villafranca del Castillo, 28692, Madrid

   pytania