Keystone logo
Universidad Autonoma de Madrid

Universidad Autonoma de Madrid

Universidad Autonoma de Madrid

Wstęp

Master in Governance and Human Rights of the Autonomous University of Madrid (UAM) oraz Santillana Foundation oferują szkolenia teoretyczne i praktyczne o najwyższym poziomie akademickim w zakresie praw człowieka oraz krajowych i międzynarodowych instytucji gwarantujących i wdrażających.

Zarówno na poziomie dydaktycznym, jak i badawczym Master łączy perspektywy prawne, polityczne i społeczne, zapewniając przestrzeń do refleksji i debaty na temat aktualnych wyzwań demokratycznych rządów i reform instytucjonalnych niezbędnych do obrony praw podstawowych w tych globalne społeczeństwa.

Master in Governance and Human Rights oferuje swoim studentom szkolenie niezbędne do przeprowadzenia udanej kariery zawodowej zarówno w dziedzinie organów publicznych, jak i organizacji prywatnych zorientowanych na wykonywanie prawa, polityki publicznej i współpracę międzynarodową.

Master in Governance and Human Rights jest absolwentem Autonomous University of Madrid (UAM).

Dlaczego warto studiować na UAM?

To nowoczesna uczelnia, zainteresowana wszechstronnym kształceniem swoich studentów i ciesząca się międzynarodowym uznaniem, zaliczana do grona 200 najlepszych uczelni świata.

Troszczy się o środowisko i jest dumna ze swojej pracy na rzecz stworzenia kampusu przyjaznego dla środowiska.

Jest to hiszpański uniwersytet odniesienia z naukowego punktu widzenia, który ma na swoim kampusie różne uniwersyteckie instytuty badawcze i inne we współpracy z Wyższą Radą Badań Naukowych. Pionier w pracy solidarnościowej i współpracy, pracy z organizacjami pozarządowymi itp. Absolwenci UAM charakteryzują się wysokim stopniem aktywizacji zawodowej, znalazło ją 90% poszukujących pracy i średnio w ciągu 4 i pół miesiąca. Posiada Forum Zatrudnienia, które w tym czasie stało się Uniwersyteckim Forum Zatrudnienia z większą liczbą uczestniczących firm i instytucji.

Jest to uniwersytet przedsiębiorczy pod wieloma względami, a jednym z najważniejszych jest uniwersytet tworzenia przedsiębiorstw. Jest pionierem hiszpańskiej uczelni pod tym względem, posiada Centrum Inicjatyw Przedsiębiorczych CIADE-UAM, które pomaga w tworzeniu firm, a od momentu powstania uczestniczyło w tworzeniu ponad 170 firm.

Prowadzi wymianę międzynarodową z najlepszymi uczelniami na świecie, np. W programie wymiany ERASMUS z uniwersytetami w Europie ponad 1000 studentów z Regionu Autonomicznego korzysta z pobytów akademickich. Istnieją również uprzywilejowane stosunki z różnymi uniwersytetami Ameryki Łacińskiej.

W trosce o społeczeństwo, do którego należy, utrzymuje silne, oparte na współpracy relacje z Urzędami Miasta, Instytucjami i Firmami, dla których podpisała liczne porozumienia i ramowe umowy o współpracy. Ma wiele zajęć kulturalnych, w tym kursy letnie i współczesną humanistykę. Ma najstarszy i najbardziej prestiżowy cykl koncertów organizowanych przez uczelnie, które co roku odbywają się w Państwowej Audytorium Muzycznym.

Posiada wiele obiektów sportowych, w tym kryte i odkryte baseny. Organizacja Autonomiczna organizuje różne konkursy międzyuczelniane, a jej studenci są mistrzami uczelni w różnych dyscyplinach. UAM jest częścią programu High Level Athletes finansowanego przez Wyższą Radę Sportu.

Universidad Autonoma de Madrid","author_url":"","source":""}" />

138631_rsz_1138558_portadamanosconlogoshd.png

Lokalizacje

  • Madrid

    Facultad de Derecho de la UAM, Ciudad Universitaría de Cantoblanco C/ Kelsen, 1. Madrid, 28049, , Madrid

pytania