Keystone logo
University of Winchester PGCE
University of Winchester

PGCE

Request duration

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

W kampusie

* zagranicznych studentów

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

PGCE Główny przygotowuje studentów do nauczania w całej przedziałach wiekowych 5-11 (w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu trasy).

Studenci podjęcia studiów na wszystkich elementach edukacji podstawowej; oni rozszerzyć swoją wiedzę na temat uczenia się i nauczania, o szerokości i zakresu nauczania i umiejętności zawodowych związanych z wysokiej jakości nauczania. Te obszary zrozumienia i umiejętności są następnie stosowane do praktyki w klasie podczas dwóch staży doświadczenie szkoły.

Badanie Koniec przystosowany jest do zgodne z lat szkoły podstawowej, a zaczyna się od wstępnego programu 15 dni w szkole / y zorganizowane przez studenta. Studenci otrzymują podręcznik do ukierunkowania uwagi i działań pre-programowych.

W niepełnym wymiarze czasu trasa obejmuje znaczną ilość blended / e-learning, dla których dostęp do komputera i internetu w domu jest niezbędne. Studenci zorganizować dodatkowe 22 samodzielna dzień w szkole w trakcie programu. Należy pamiętać, że chociaż studentów zaocznych podejmie nauczane elementy w niepełnym wymiarze czasu pracy, staże szkolne są zazwyczaj podejmowane w pełnym wymiarze czasu pracy.

Staże dydaktyczne Hampshire są głównie w szkołach podstawowych, ale to obszar geograficzny, często rozciąga się na Dorset, Wiltshire, Berkshire i Surrey. Studenci mają również możliwość podjęcia jednego ze swoich miejsc docelowych w East London lub Isle of Wight. Studentów z odpowiednim doświadczeniem sprzed programu może zająć jedno miejsce docelowe w specjalnych potrzebach edukacyjnych (SEN) otoczeniu.

Wszyscy studenci są przydzielane prywatnego nauczyciela, aby pomóc im w ich rozwoju w ramach programu. Postęp jest śledzony zarówno naukowo, jak iw zakresie Nauczyciela Standardów (Departament Edukacji 2012), które są wymagane część szkolenia zawodowego.

O szkole

pytania

Podobne kursy

 • Mistrz we wczesnej opiece
  • Atarfe, Hiszpania
 • OFICJALNY MISTRZ WCZESNEJ OPIEKI
  • Atarfe, Hiszpania
 • Tytuł magistra w zakresie wczesnej uwagi w kontekście edukacyjnym online
  • Valencia, Hiszpania
  • Villaviciosa de Odón, Hiszpania