Keystone logo
UNIR - Mexico

UNIR - Mexico

UNIR - Mexico

Wstęp

UNIR Mexico: meksykański uniwersytet online o europejskiej jakości

UNIR Mexico to prywatny meksykański uniwersytet zatwierdzony przez Ministerstwo Edukacji Publicznej (SEP) w 2013 roku.

Międzynarodowy Uniwersytet La Rioja w Meksyku oferuje wysoki poziom popytu, aby zagwarantować optymalne szkolenie z europejską jakością uniwersytecką. W tym celu zaprojektowała innowacyjną metodologię opartą na zajęciach online na żywo, które umożliwiają natychmiastowy kontakt uczeń-nauczyciel-partner i przy stałym akompaniamencie osobistego tutora.

Ta skuteczna metoda opiera się na ciągłej ewaluacji, która zapewnia stałe przyswajanie wiedzy oraz zdawanie egzaminów końcowych, co gwarantuje kształcenie naszych studentów.

UNIR Mexico to uczelnia dostosowana do zmieniających się czasów i współczesnego społeczeństwa. Jest to nowa koncepcja uniwersytetu, która integruje najnowocześniejsze aspekty technologiczne w służbie ścisłej i wysokiej jakości edukacji. UNIR Mexico jest częścią grupy akademickiej UNIR, International University of La Rioja, europejskiego lidera w dziedzinie szkoleń online, który stał się rozwiązaniem edukacyjnym dla tysięcy ludzi na całym świecie. Ponad 38 000 studentów na całym świecie wybrało ten model edukacyjny, a 24 000 nadal to robi w naszym wirtualnym kampusie, z czego 9 000 pochodzi spoza Hiszpanii.

Stopnie licencjackie i magisterskie oferowane przez UNIR Meksyk mają oficjalną ważność i są włączone do krajowego systemu edukacji przez Ministerstwo Edukacji Publicznej (SEP) w Meksyku.

Stopnie to:

 • Licencjat z zarządzania biznesem
  Umowa RVOE: 20140032, przyznana 12 lutego 2014 r. Typ: federalny.

 • Licencjat z nauk politycznych i administracji publicznej
  Umowa RVOE: 20140029, przyznana 12 lutego 2014 r. Typ: federalny.

 • Dyplom z komunikacji
  Umowa RVOE: 20140031, przyznana 12 lutego 2014 r. Typ: federalny.

 • Wykształcenie prawnicze
  Umowa RVOE: 20140030, przyznana 12 lutego 2014 r. Typ: federalny.

 • Dyplom z Pedagogiki
  Umowa RVOE: 20140033, przyznana 12 lutego 2014 r. Typ: federalny.

Mistrzostwa to:

 • Magister psychologii wychowawczej
  Umowa RVOE: 20160036, przyznana 28 stycznia 2016 r. Typ: federalny.

 • Magister kierunku kierunek i zarządzanie ośrodkami edukacyjnymi
  Umowa RVOE: 20160035, przyznana 28 stycznia 2016 r. Typ: federalny.

 • Master of Business Administration and Management (MBA)
  Umowa RVOE: 20160034, przyznana 28 stycznia 2016 r. Typ: federalny.

 • Magister kierunku i zarządzania zasobami ludzkimi
  Umowa RVOE: 20180080, przyznana 19 stycznia 2018 r. Typ: federalny.

 • Magister marketingu cyfrowego i handlu elektronicznego
  Umowa RVOE: 20180355, przyznana 9 marca 2018 r. Typ: federalny.

 • Magister operacji i zarządzania jakością
  Umowa RVOE: 20180081, przyznana 19 stycznia 2018 r. Typ: federalny.

 • Magister bezpieczeństwa komputerowego
  Umowa RVOE: 20160037, przyznana 28 stycznia 2016 r. Typ: federalny.

 • Magister zarządzania i inżynierii stron internetowych
  Umowa RVOE: 20160038, przyznana 28 stycznia 2016 r. Typ: federalny.

 • Magister projektowania i zarządzania projektami technologicznymi
  Umowa RVOE: 20170996, przyznana 16 sierpnia 2017 r. Typ: federalny.

 • Magister zintegrowanych systemów zarządzania
  Umowa RVOE: 20180082, przyznana 19 stycznia 2018 r. Typ: federalny.

Oprócz SEP Bachelor i SEP Masters, UNIR Mexico oferuje możliwość studiowania europejskich stopni podyplomowych w różnych dyscyplinach, przyznawanych przez International University of La Rioja. Większość z tych tytułów to oficjalne stopnie magisterskie uznawane w Europejskim Obszarze Szkolnictwa Wyższego.

„Na czele edukacyjnego modelu nauczania-uczenia się”

Międzynarodowy Uniwersytet La Rioja w Meksyku zawsze był liderem w zakresie internetowego modelu nauczania i uczenia się. UNIR poparł technologie informacyjne zarówno na swoim wydziale akademickim, jak iw generowaniu treści, co jest niezbędnym aspektem utrzymania tego przywództwa edukacyjnego. Ta kultura cyfrowa pozwoliła jej ustanowić schematy operacyjne oparte na uznaniu wysiłku i maksymalnej wydajności nauczycieli i uczniów.

UNIR Mexico zdołał umieścić wszystkie zalety odnoszącego sukcesy modelu w ciągłej ewolucji, aby stworzyć solidną ofertę studiów licencjackich i magisterskich. W kraju takim jak nasz, który utrzymuje duże zapotrzebowanie na specjalistów w dziedzinach takich jak badania, edukacja, przemysł oraz produkcja towarów i usług, UNIR Mexico prezentuje się jako korzystna i wyjątkowa opcja pod względem rentowności, kosztów i osiągnięć, które należy osiągnięte

Zapraszam do bycia częścią tego wszechstronnego, pluralistycznego uniwersytetu, oddanego swoim zasadom i wartościom. Zapraszamy profesorów, studentów, instytucje pokrewne oraz zainteresowane poznaniem i zagłębieniem się w ten innowacyjny model międzynarodowego uniwersytetu.

mtro. Francisco David Mejía Rodríguez, Rektor UNIR Meksyk.

„Wyraźne powołanie i pasja nauczania”

W UNIR Mexico wierzymy, że internet i świat technologii przełamują bariery czasu i przestrzeni, dzięki czemu możemy uzyskać dostęp do informacji, wchodzić w interakcje i współpracować z ludźmi.

Z tego powodu możliwe jest wprowadzanie innowacji z jakością i doskonałością w nowe formy i metody nauczania i uczenia się, przybliżając Uniwersytet do świata pracy, do potrzeb wszechstronnego szkolenia, do nabywania umiejętności i generowania wiedzy .

UNIR Mexico ma oficjalnie ważne studia licencjackie i magisterskie (RVOE) w Meksyku oraz szeroką gamę europejskich studiów magisterskich z różnych dziedzin. Nieustannie pracujemy nad rozszerzeniem naszej oferty akademickiej zgodnie z potrzebami szkoleniowymi naszego kraju, zarówno na studiach licencjackich, jak i magisterskich.

W UNIR jesteśmy przekonani, że wysiłek i zaangażowanie są nagradzane. Dokładamy wszelkich starań, aby uczeń otrzymał jak najlepsze wykształcenie. Nasze wyraźne powołanie do nauczania i pasja całej społeczności edukacyjnej są najlepszą gwarancją sukcesu.”

Julieta Palma Anda, dyrektor generalny UNIR Mexico.

Lokalizacje

 • Mexico City

  Eje Vial 7 Sur, 8, 03920, Mexico City

 • Mexico City

  Mexico City, Meksyk

  pytania