Keystone logo
University of Neuchatel, Faculty of Economics and Business Master of Science in Finance (mscf)
University of Neuchatel, Faculty of Economics and Business

Master of Science in Finance (mscf)

0 Semesters

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

W kampusie

* Każdy semestr kosztuje 790 CHF

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Cele programu Master of Science in Finance oferuje znakomite wykształcenie w dziedzinie finansów. Studenci zdobywają wiedzę z głęboką metod stosowanych w praktyce nowoczesnych finansów. To Master jest w pełnym wymiarze czasu dwóch lat stopień finansowania z silnym naciskiem na analizie finansowej i zarządzania portfelem. Program składa się z czterech semestrów każde 30 punktów ECTS. Pierwszy semestr skupia się na kursy podstawowe w fundamentach nowoczesnych finansów, rachunkowości, metod ilościowych i ekonomii. W drugiej połowie, jest przejście na stronę rozwiązywania case jak kilka pól umieścić szczególny nacisk na aplikacje. Trzeci semestr obejmuje zaawansowane zagadnienia z zakresu finansów i zapewnia ekspozycję do zawodu. Poprzez program, kredyty fakultatywne (20 ECTS) pozwalają na dostosowanie programu nauczania, aby dopasować cele zawodowe uczniów. Podczas ostatniego semestru studenci piszą swoją pracę magisterską (30 ECTS) i stosować do nauki poprzednich kursów. Teza jest napisane samodzielnie lub w trakcie stażu w instytucji finansowej (lub działu finansowego korporacji). Dla szczegółowego przedstawienia programu, odwiedź naszą stronę internetową.

Program zatwierdzony przez CFA Institute (Część programu rozpoznawania University) Master of Science in Finance przygotowuje uczniów do egzaminów Chartered Financial Analyst®, międzynarodowo uznanym certyfikacji, który ma więcej niż 120'000 odbiorców na całym świecie, wśród których 1'500 pracy w Szwajcarii. Nauczanie jest praktycznie zorientowane, zapewniając jednocześnie solidne ramy akademickiego. Silny fundament naukowy zapewnia umiejętności niezbędnych do zrozumienia współczesnej finansowania zarówno w kręgach akademickich i zawodowych.

Możliwości kariery Studenci są szkoleni w szerokim zakresie sytuacji finansowej: zarządzanie inwestycyjne, fundusze hedgingowe, analizy bezpieczeństwa, finansów przedsiębiorstw, kapitału podwyższonego ryzyka i restrukturyzacji korporacyjnej, inwestycyjnej, bankowości komercyjnej i detalicznej, planowania korporacyjnego, organów regulacyjnych, kontrolnych i firm konsultingowych, inwestor relacje i finansów w sektorze publicznym (banki centralne, rządy i organizacje międzynarodowe). Przykłady firm, gdzie nasi absolwenci rozpoczęli swoje kariery: Credit Suisse, UBS, Aravis venture capital, Olympia Capital Holding, KPMG, Deloitte, Elsevier, Louis Dreyfus Commodities, OCBC Banku, PepsiCo, Swissquote Towers Watson, etc.

Nauczanie interaktywne Wygodny mały rozmiar klas zapewnia niepowtarzalną atmosferę w klasie, co pozwala na interakcje z innymi studentami i profesorami. Niektóre inne specyficzne cechy tego programu: • praktyczna znajomość aplikacji prezentacje pracy • Zespół • Przygotowania do czarteru CFA • solidne ramy akademickiego • Możliwość łączenia pracy magisterskiej z staż • środowisku wielokulturowym Kim jesteśmy z ponad dziesięciu specjalistów, Instytut Finansowo Analiza jest dedykowany do nauczania (studia licencjackie, magisterskie, doktoranckie i kształcenia ustawicznego) i badania w analizie finansowej. Wśród obszarów zainteresowań są wycena aktywów i wycena, zarządzanie ryzykiem, regulacja rynków finansowych, finansów przedsiębiorstw, rachunkowości i finansów oraz międzynarodowa.

W celu uzyskania dalszych informacji www.unine.ch/mscf~~pobj

O szkole

pytania

Podobne kursy

  • MA (z wyróżnieniem) w zakresie rachunkowości i finansów przedsiębiorstw
    • Academic City, Zjednoczone Emiraty Arabskie
  • Magister finansów
    • Barcelona, Hiszpania
  • Master of Science in Finance
    • Wellesley, Stany Zjednoczone