Keystone logo
Unicaf University (ZM)

Unicaf University (ZM)

Unicaf University (ZM)

Wstęp

Unicaf University to niezależny, uznany uniwersytet panafrykański, łączący najlepsze elementy międzynarodowej edukacji, oferujący wysokiej jakości kwalifikacje akademickie .

Unicaf University jest licencjonowanym uniwersytetem w Malawi , Zambii i Zimbabwe, a także jest upoważniony do rekrutacji studentów w Kenii. Unicaf University jest członkiem ONZ Academic Impact (UNAI) i członkiem Stowarzyszenia Uniwersytetów Regionalnych Afryki Południowej (SARUA). Kampusy uniwersyteckie Unicaf w Zambii i Malawi są również akredytowane przez British Accreditation Council for Independent Continuing and Higher Education jako niezależny dostawca szkolnictwa wyższego.

Uniwersytet Unicaf dąży do doskonałości w nauczaniu , osiągnięciach studentów i satysfakcji w sprzyjającym środowisku akademickim. Uniwersytet chce stać się wiodącą instytucją wyższą w Afryce Subsaharyjskiej, uznaną za wybitny wkład w nauczanie, uczenie się i badania .

Unicaf University oferuje studentom możliwość zdobycia wysokiej jakości kwalifikacji przy niskich kosztach poprzez dostarczanie wyłącznie online lub poprzez naukę w kampusie, łącząc tradycyjne nauczanie twarzą w twarz i aktywny udział w studenckich klubach towarzyskich i zajęciach z cyfrowymi narzędziami edukacyjnymi, które zwiększają doświadczenie współczesnego ucznia.

Uniwersytet Unicaf ma na celu szkolenie odpowiedzialnych obywateli, którzy rozumieją i wspierają zrównoważony rozwój. Uczelnia stara się zwrócić społeczności, którym służy, poprzez nową wiedzę uzyskaną w wyniku badań doktoranckich, poprzez swoje `` zielone inicjatywy '' (recykling papieru, plastiku i aluminium, regularne sadzenie drzew), poprzez wykłady wybitnych prelegentów otwarte dla publiczne, poprzez bezpłatne lekcje komputera dla absolwentów szkół średnich i pracujących dorosłych, poprzez bezpłatne warsztaty z podstawowych umiejętności zawodowych, poprzez darowizny dla szpitali i szkół oraz poprzez wsparcie ważnych celów społecznych.

Unicaf University oferuje w pełni online i na kampusie studia licencjackie, magisterskie i doktoranckie z szerokiego zakresu przedmiotów, w tym zarządzania, ekonomii i biznesu, psychologii, nauczania, prawa, rachunkowości i finansów, literatury angielskiej, informatyki, projektowania i rozwoju stron internetowych oraz specjalistyczne programy MBA dla różnych branż i sektorów.

Związki partnerskie

Unicaf współpracuje obecnie z University of Suffolk (Wielka Brytania) , Liverpool John Moores University (Wielka Brytania ), University of South Wales (Wielka Brytania), University of California, Riverside Extension w USA i multi-kampus Unicaf University w Afryce . Po pomyślnym zakończeniu studenci otrzymują od odpowiedniego organu przyznającego tytuł, który jest taki sam, jak stopień oferowany studentom z kampusu. Absolwenci mogą również uczestniczyć w ceremonii ukończenia szkoły w macierzystym kampusie (z zastrzeżeniem wszelkich ograniczeń wizowych, które mogą mieć zastosowanie).

Funkcje kampusu

Uniwersytet założył najnowocześniejsze kampusy w Zambii, Malawi i Zimbabwe, a wkrótce jest w trakcie otwierania dodatkowych kampusów w kilku innych krajach afrykańskich. Oprócz kampusów uniwersyteckich Unicaf studenci mają również do dyspozycji nowoczesne obiekty ośrodków edukacyjnych Unicaf w całej Afryce.

    Lokalizacje

    • Lusaka

      Unicaf University, Plot 20842, Off Alick Nkhata Road (opposite United Nations headquarters), Longacres, , Lusaka

      pytania