Keystone logo
University of Caen Normandy

University of Caen Normandy

University of Caen Normandy

Wstęp

Wybór University of Caen Normandy - UNICAEN oznacza: czerpanie korzyści z bogatej i innowacyjnej jakości edukacji, zapewnienie usług odpowiadających Twoim potrzebom, dostęp do różnorodności sportowej, kulturowej i stowarzyszeniowej.

University of Caen Normandy jest głównym graczem i siłą napędową rozwoju szkolnictwa wyższego i badań w Normandii. Z zadowoleniem przyjmuje ponad 29 000 studentów na kilku kampusach w aglomeracji Caen i regionach Cherbourg-en-Cotentin, Alençon, Lisieux, Saint-Lô i Vire.

Na University of Caen Normandy ze wszystkich zalet regionu Normandii, takich jak wybrzeże, bliskość Wielkiej Brytanii, szybki i łatwy dostęp do Paryża oraz kulturalne i atrakcyjne zajęcia sportowe. Region ma również silną tradycję kulturową, którą ilustrują zarówno ważne wydarzenia międzynarodowe (obchody lądowania w Normandii podczas II wojny światowej, międzynarodowe zawody jeździeckie, Wielka Armada, ...), jak i różnorodność jego dziedzictwa (Mont Saint Michel - 8. cud świata, Château de Caen, Pomnik Pokoju, malarstwo impresjonistyczne, ...).

Lokalizacje

  • Caen

    Esplanade de la Paix, 14000, Caen

    pytania