Keystone logo
Uniabeu Centro Universitário

Uniabeu Centro Universitário

Uniabeu Centro Universitário

Wstęp

Lata 50-te - jak to się wszystko zaczęło.

Wszystko zaczęło się w latach 50. ABEU ( Brazylijskie Stowarzyszenie Edukacji Uniwersyteckiej ) zaczęło się od Ginásio Belford Roxo. W tym czasie Belford Roxo był jeszcze częścią gminy Nova Iguacu.

LATA 60. - POCZĄTEK OBSZARU TECHNICZNEGO.

W latach 60. ABEU stworzył Szkołę Techniczną Belford Roxo. W 1964 roku kurs księgowości był już oferowany w regionie. Ponieważ popyt był wielki, Bank rozszerzył swoją gamę kursów technicznych tworzących centrum technologicznym w Nova Iguacu. W tym samym okresie, przyszedł kursy zawodowe.

LATA 70 - UPOWAŻNIENIE DO OFEROWANIA KURSÓW SUPERIOR

Szkolnictwo wyższe przychodzi do ABEU . Z upoważnienia MEC, instytucja zaczyna oferować kursy w zakresie zarządzania i księgowości. Ze względu na dostawę tych dwóch kursów powstał na Wydziale Ekonomii, księgowe i administracyjne Nova Iguaçu. Również z tej okazji ABEU została uznana za podmiot kliniczny o charakterze społecznym, edukacyjnym i filantropijnym , uznany za federalną użyteczność publiczną.

LATA 80. - WDROŻENIE JEDNOSTKI NILÓPOLIS

Jesteśmy już w latach 80., czas powstania jednostki Nilópolis i oferują kurs w technologii komputerowej. Ze względu na udany występ z wyższym wykształceniem, ABEU Faculdades Integradas został stworzony. W tej samej dekadzie ABEU Colleges Wyspa również był aktywny.

LATA 90 - PIERWSZY WYDZIAŁ ANGRA DOS REIS

W latach 90. ABEU Integrated College osiągnie Angra dos Reis jako pierwszej uczelni w regionie, oferując kursy w zakresie Zarządzania i Technologii w Rozwoju Systems Analysis.

LATA 2000 - OSTATNIO UNI ABEU !

Przyjechaliśmy w nowym tysiącleciu, to czas wielkich zmian również dla ABEU . W 2002 roku instytucja jest akredytowany przez MEC jako Uni ABEU University Center. Ponieważ wszystko zaczęło się w Belford Roxo, jednostka macierzysta znajdowała się w tej gminie . Oprócz siedziby, Uni ABEU już posiadała Nilopolis Nova Iguacu, Angra dos Reis i jednostek Rio de Janeiro.

OBECNY SCENARIUSZ - INSTYTUCJA REFERENCYJNA W MIASTECZKU

50s tutaj Uni ABEU nie przestał rosnąć. Obecnie istnieje 14 i 14 licencjackich absolwent. W Baixada Fluminense jesteśmy punktem odniesienia w szkolnictwie wyższym. Studenci, którzy przechodzą przez nasze jednostki mają ten sam cel - rozwijać się zawodowo szkoleniem jakości, w pełni koncentruje się na rynku pracy.

Lokalizacje

  • Rio de Janeiro

    Rua Itaiara,301, 26113-400, Rio de Janeiro

    pytania