Keystone logo
University of Notre Dame

University of Notre Dame

University of Notre Dame

Wstęp

Od momentu powstania w 1865 roku University of Notre Dame 's College of Science opierał się na światowej sławy zasobach intelektualnych uniwersytetu, budując najnowocześniejszą infrastrukturę kampusu, 70 milionów dolarów Jordan Hall of Science i jego Digital Najnowszym przykładem jest Teatr Wizualizacji.

To, co się nie zmieniło - i nigdy się nie zmieni - to niezachwiane zaangażowanie uniwersytetu w jego katolicki charakter i misja uczelni, polegająca na przygotowaniu przyszłych liderów naukowych do wielkich myśli, jednocześnie inspirując ich do wprowadzania zmian i dzielenia się wiedzą i odkryciami w sposób, który zachęcać do współpracy, rozwijać naukę i przyczyniać się do wspólnego dobra. To głębokie poczucie jedności celu jest tym, co nas wyróżnia.

Kierując się naszą wspólną ludzką ciekawością i katolickim charakterem, College of Science na University of Notre Dame podejmuje swoją misję przygotowania przyszłych liderów naukowych, inspirując ich do poszukiwania lepszego zrozumienia świata przyrody, do przełożenia tej wiedzy na doskonalenie człowieka, i dzielić się odkryciami w sposób, który zmienia społeczeństwo.

College of Science jest zaangażowany w promowanie postępów, które odpowiadają na najtrudniejsze pytania świata i rozwiązują jego najbardziej trwałe problemy. Naszym celem jest zapewnienie naszym uczniom wyjątkowej edukacji w środowisku, które zachęca do eksploracji, odkrywania, współpracy i niezależnego myślenia w miejscu, w którym ceniony jest wyjątkowy wkład każdej osoby.

Lokalizacje

  • Notre Dame

    Notre Dame, Stany Zjednoczone

    pytania