Keystone logo
University Mediterranean Podgorica

University Mediterranean Podgorica

University Mediterranean Podgorica

Wstęp

Nasza uczelnia oferuje Państwu nowoczesne programy studiów, które są oparte na spójności zarówno wiedzy teoretycznej i praktycznej oraz są w pełni dostosowane do współczesnych zmian na rynku pracy.

Nasi profesorowie, asystenci i partnerzy naszej uczelni pomoże w trakcie studiów z ich wiedzy, doświadczenia, entuzjazmu i bezwarunkowego poparcia do zdobycia specjalistycznej wiedzy, które pomogą Ci w pełni odpowiedzieć na wyzwania nowoczesnej działalności gospodarczej.

Z wyboru masz wiele możliwości, gdy otwarcie mówimy o osobistym zaangażowaniu, nie tylko w naszej uczelni, ale Grupa Atlas, której członkiem jesteśmy. W ten sposób będziesz mieć szansę do poprawy i lepiej swoją wiedzę, umiejętności i kompetencje można nabyć w trakcie studiów, ale również przyczynić się do przyszłego rozwoju i dobrobytu całej Grupy.

Wydział Biznesu "Czarnogóra Business School"Uniwersytet" Śródziemnomorska "Podgorica, jest młodą instytucją edukacyjną w Czarnogórze, która jest stopniowo rozszerzające jego nauczania w celu zaspokojenia zapotrzebowania na wysokiej jakości kształcenia i up-to-date młodych ludzi. Wydział jest również zobowiązana do internacjonalizacji edukacji, jak również do rozwoju programów studiów w języku angielskim. W następstwie tego zaangażowania, Wydział używane okazję do współpracy z uczelniami zagranicznymi w ramach projektu Tempus debiut-M.

Lokalizacje

 • Podgorica

  Vaka Đurovića bb, 81000

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania