Keystone logo
University of Leicester, School of Business Msc bankowość i finanse międzynarodowe
University of Leicester, School of Business

Msc bankowość i finanse międzynarodowe

Leicester, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 7500 / per year *

W kampusie

* Studenci UK / EU. £ 15,240 studentów zagranicznych.

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli chcesz wziąć podejście analityczne do zrozumienia metod stosowanych w nowoczesnej bankowości i finansów w kontekście międzynarodowym. Magister Bankowości i Finansów Międzynarodowych zapewnia kompleksowy wgląd zasad bankowości i finansów i jest idealnym fundamentem dla wielu ról zawodowych. Kurs łączy rygorystyczne standardy akademickie z rzeczywistych praktycznych spostrzeżeń i otworzy się szeroki wachlarz możliwości rozwoju zawodowego.

Można zdobyć silną znajomość technik analitycznych, informatyki i metod badawczych do rozwiązywania problemów i rozwijać swoją krytyczną analizę teorii ekonomicznych i debat. Kurs dadzą Ci zaufania do użytku i prezentacji argumentów ekonomicznych w swojej roli zawodowej.

Aby pomóc w rozwijaniu umiejętności, że czołowi pracodawcy zapytać, i pozwala zobaczyć, jak działają przedsiębiorcy, mamy 12 terminale Bloomberg w Bibliotece Uniwersyteckiej.

Ten mgr otwiera możliwości kariery jako ekonomista w rządowych, biznesowych i wielu organizacji międzynarodowych i jest dobre przygotowanie, jeśli chcesz, aby przejść do bardziej ogólnej bankowości, zarządzania finansowego, administracji publicznej i sektora finansowego.

Wymagania kwalifikacyjne

Dobrym drugiego stopnia wyróżnieniem lub równoważne z uznanych uczelni z jakiejś matematycznej i statystycznej treści.

Wymagania Język angielski

IELTS 6.5 lub równoważne. Jeśli pierwszym językiem nie jest angielski, być może trzeba przedstawić dowody swojej zdolności języka angielskiego. Jeśli jeszcze nie spełniają nasze wymagania, nasza jednostka nauczania języka angielskiego (ELTU) oferuje szereg kursów, które pomogą Ci poprawić swój angielski do niezbędnego standardu.

Kariera

Na początku kursu będzie obejmować treść na świadectwie Foundations inwestycyjnych oferowanych przez CFA. Jest on uznawany przez pracodawców w branży finansowej i może być zakończona na zewnątrz Uniwersytetu za niewielką opłatą. Będziesz także być wprowadzone do zacisków Bloomberga i biorąc pod uwagę możliwość uzupełnienia bezpłatne badanie on-line, "Bloomberg Essentials". Ukończenie tych profesjonalnych certyfikatów może naprawdę pomóc wyróżniać pracodawcom.

Będziesz korzystać ze wsparcia z naszej kariery w firmie Career Development Manager i Rozwoju Karier Uniwersytetu, która oferuje dostosowaną podyplomowe wsparcie zatrudnienia. Wielu naszych uczniów przeszli do pracy w organizacjach globalnych w różnych branżach, w tym bankowość i finanse, inżynieria, sektora usług, logistyki i technologii, a także rządów, organizacji pozarządowych i charytatywnych, prowadzonych kariery w środowisku akademickim i edukacji.

O szkole

pytania

Podobne kursy

  • Magister finansów i rynków
    • Macerata, Włochy
  • Magister zarządzania finansami międzynarodowym
    • London, Wielka Brytania
  • Master of International Trade & Finance (MITF) (European & US accreditations)
    • Geneva, Szwajcaria