Keystone logo
© Eva Dang
University of Leicester, School of Business

University of Leicester, School of Business

University of Leicester, School of Business

Wstęp

Test University of Leicester School of Business ma doskonałą reputację nauczania podyplomowego. Studiowanie tutaj pomoże Ci przygotować się do szerokiego zakresu możliwości rozwoju zawodowego w administracji, biznesu i sektora usług finansowych, jak również dla przyszłych badań.

O Szkole University of Leicester School of Business powstała w 2016 roku, łącząc wyjątkową wiedzę w dziedzinie ekonomii i zarządzania, aby stworzyć szkołę biznesu na światowym poziomie.

Pełny etat Stopnie magisterskie Mgr Bankowości i Finansów Międzynarodowych

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli chcesz wziąć podejście analityczne do zrozumienia metod stosowanych w nowoczesnej bankowości i finansów w kontekście międzynarodowym.

msc analizę biznesu i finansów

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli chcesz, aby zastosować swoją wiedzę na temat ekonomii i technik ilościowych do analizy problemów w rozporządzeniu biznesu, organizacji i finansów.

mgr Finanse

CFA ® Partner Program CFA Institute Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli chcesz nauczyć się mechaniki rynkach finansowych, zrozumieć decyzje finansowe korporacji oraz charakter ryzyka finansowego.

Mgr Financial Economics

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę z zakresu ekonomii lub finansów i potencjalnie iść na studia doktorat lub badania w dziedzinie ekonomii lub finansów.

Magister zarządzania ryzykiem finansowym Jesteśmy partnerem Akademicki GARP - Global Association of Risk profesjonalistów. Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli chcesz zaopatrzyć się w umiejętności w zakresie technik zarządzania ryzykiem, analizy ilościowej, analizy finansowej i programowania.

PhD Nasza Szkoła Biznesu to badania prowadzone, zaangażowana w produkcji najwyższej jakości stypendium uznając istotną zależność między doskonałości w badaniach naukowych i nauczania.

Doktoranci zakończyć niezależny projekt badawczy pod kierunkiem zespołu nadzorującego. Badania przeprowadza się zazwyczaj w ciągu maksymalnie przez okres 3 do 3,5 lat (pełny etat) lub 6 do 6,5 lat (part-time / kształcenia na odległość).

Oferujemy nadzór doktorską Ekonomicznej w obszarach zgodnych z zainteresowaniami badawczymi naszej kadry akademickiej w tym:

Teoria gry Mechanizm Projektowanie Ekonomia behawioralna Organizacja przemysłowa Teoria wzrostu Ekonomia publicznego Ekonomia Pracy Ekonomia polityczna Ekonomika Migracji Ekonomika zdrowia Teoria Organizacji Etyka w biznesie Marketing i Konsumpcji Rachunkowość i Finanse Ekonomia polityczna Zarządzanie Zasobami Ludzkimi

Oferujemy nadzorem w stopniach:

Doktor filozofii (PhD) - Pełny etat Master of Philosophy (MPhil) - Pełny etat

Lokalizacje

  • Leicester

    Ground Floor Astley Clarke Building University of Leicester , LE1 7RH, Leicester

    pytania