Keystone logo
Universidade Lusófona do Porto

Universidade Lusófona do Porto

Universidade Lusófona do Porto

Wstęp

Wybór kursu lub szkoły jest kluczowym momentem w życiu każdego ucznia. Na Universidade do Porto Lusófona (ULP)Uważamy, naszą szkołę i jej kursy mają wiele istotnych aspektów, które zapraszamy wszystkich tych, którzy są obecnie w obliczu tych wyborów, aby wybrać studia na Universidade do Porto Lusófona.

Rozważmy to: wszystkie nasze kursy są akredytowane przez A3ES jednostka odpowiedzialna za zapewnienie oceny i jakości szkolnictwa wyższego w Portugalii; Wszystkie nasze kursy mają stopy zatrudnienia powyżej średniej krajowej w dziedzinie szkoleń, w których działają; mamy wysoko wykwalifikowanych wykładowców składa się z wielu osób o uznanym prestiżu i zasługi w swoich dziedzinach; Znajdujemy się w centrum Uniwersytet w Lizbonie, z doskonałą dostępnością i lokalizacji; oferujemy duży i dobrze zorganizowany kampus, który obejmuje wysokiej jakości sprzęt i laboratoria; jesteśmy częścią projektu edukacyjnego z unikalnym międzynarodowym profilu, który jest obecny we wszystkich krajach języka portugalskiego, oferując unikalne doświadczenie kulturowe i edukacyjne.

Z tych wszystkich powodów uważamy, że jesteśmy najlepszym rozwiązaniem. Uważamy, że daje powody do wyboru nas i dzielić z nami ten wyjątkowy doświadczenie bycia częścią dużego projektu, projekt edukacyjny Universidade do Porto Lusófona.

Lokalizacje

  • Porto

    Rua Augusto Rosa, no 24 4000-098 Porto - Portugal, , Porto

pytania