Keystone logo
UiT The Arctic University of Norway Magister biologii
UiT The Arctic University of Norway

Magister biologii

Tromsø, Norwegia

2 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

W kampusie

* brak czesnego dla studentów zagranicznych

Wstęp

Wyjątkowa lokalizacja geograficzna sprawia, że UiT The Arctic University of Norway jest idealnym miejscem do badania środowiska arktycznego. Specjalizuj się w interesującej Cię dziedzinie biologicznej i zdobądź wiedzę, która da Ci specjalne umiejętności w przyszłej pracy. Naszym ogólnym celem badań i nauczania jest adaptacja do życia na dużych szerokościach geograficznych, w tym zajmując się mechanizmami na wszystkich poziomach organizacji, od cząsteczek i komórek przez organizmy po ekosystemy, zarówno w środowisku lądowym, jak i morskim.

Opis programu

  • Czas trwania: 2 lata
  • Punkty (ECTS) : 120
  • Warunki przyjęcia na studia : licencjat ze specjalnością biologia (min 80 ECTS)
  • Nazwa stopnia : Magister biologii
  • Kod aplikacji :
    • Kandydaci z Norwegii i Skandynawii: 6001
    • Kandydaci międzynarodowi: 2004

Oferowanych jest kilka dyscyplin magisterskich, które odzwierciedlają unikalne położenie geograficzne UiT The Arctic University of Norway Dają możliwość zbadania szeregu fascynujących pytań we współczesnej biologii i podkreślają niektóre wyzwania społeczne: w odniesieniu do zarządzania zasobami naturalnymi i bioróżnorodności.

Każda dyscyplina jest połączona z trwającymi i odpowiednimi badaniami w różnych dziedzinach. Zapewnią odpowiednie zaplecze teoretyczne, szkolenie w zakresie najnowocześniejszych metod laboratoryjnych i terenowych, a także szkolenie w zakresie prezentacji i umiejętności przekazywania wiedzy.

Rekrutacja

Program

Wynik programu

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania