Keystone logo
University For Information Science And Technology

University For Information Science And Technology

University For Information Science And Technology

Wstęp

Skończeniu szkoły i myślenia uniwersytetu, aby wziąć udział? No to jesteś we właściwym miejscu!

Uniwersytet Nauki i Technologii Informacyjnych, "Święty Paweł Apostoł" (UIST) jest jednym z najbardziej gościnny uniwersytetów w Macedonii. Z dedykowanego personelu i administracji, że wszyscy studenci uczęszczają UIST pozostawić uczucie jak mają nową rodzinę. Wielokulturowej populacji studentów UIST jest bardzo widoczne szczególnie podczas corocznych Dni Kultury, które zaprezentować bogactwo i dziedzictwo kultur w Univé | rsity. Spójrz na Międzynarodowym Corner i zobaczysz na własne oczy.

UIST ma silne korzenie akademickie, które jest pokazane poprzez wiedzę populacji studentów i kadry akademickiej. Większość zajęć organizowane są w małych grupach studenckich, co pomaga w upewnieniu się, że profesorowie są w stanie przekazać jak najwięcej informacji potrzebnych podczas każdego indywidualnego zaspokajania potrzeb uczniów. To przyczynia się do osobistego podejścia akademickiego i leczenia, że ​​studenci na tym wysokim szczeblu instytucji edukacyjnej. Wszystkie zajęcia instruktażowe są podzielone między sesjami / teoretycznych i sesji samouczek / laboratoryjnych.

Przygotuj się do Inwestujemy w waszą przyszłość i otworzyć swoje własne drzwi do światowej klasy edukacji, który zapewnia wielki sukces w przyszłych perspektyw zawodowych. UIST było dostosowane do wspierania każdego ucznia, aby dotrzeć do swoich marzeń. Zaloguj się na przyszłość!

Sprawdź terminy i warunki uzyskania stypendiów na studia w UIST.

Ohrid

Ohrid jest jedną z najstarszych osad ludzi w Europie. Jest to turystycznym, kulturalnym i duchowym centrum Macedonii. Umieszczone na brzegu jeziora Ohrid, które szacuje się na około 3 mln starych i jest jednym z najstarszych jezior na świecie, miasto Ochryda wraz z jeziora znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Ohrid ma zalety nowoczesnego miasta z chwalebnej przeszłości i bogatej kulturze w iście sielankowej scenerii. Jest to połączenie historii i współczesnego życia. Ohrid oferuje możliwość pobytu i pracy w zdrowym środowisku pełnym tradycji i wartości kulturowych. Jego przyjemne środowisko naturalne przecinają z nowoczesnym stylem życia społecznego i kulturalnego.

Jeden pełny stypendium otrzyma kandydata z każdego z wybranych krajów: Republika Azerbejdżanu, Ludowo-Demokratyczną Republiką Algierii, Republiki Angoli, Republiki Armenii, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Barbados, Bośni i Hercegowiny, Federacyjnej Republiki Brazylii, Republiki Burundi, Republiki Kamerunu, Republiki Ludowej, Republiki Chorwacji, Republiki Czeskiej, Republiki Egiptu, Republiki Estońskiej, Federalnej Demokratycznej Republiki Etiopii, Republice Gabonu, Republiki Ghany, Gruzji, Państwa Izrael, Republika Indii, Republika Indonezji, Japonii, Republiki Kazachstanu, Państwa Kuwejtu, Lao Republiki Ludowo-Demokratycznej, Republiki Łotewskiej, Republiki libańskiej, Litwy, Malezji, Królestwem Maroka, Mołdawii, Mongolii, Republiki Namibii, Sułtanatu Omanu, Islamska Republika Pakistanu, Palestyny, Portugalii, Rzeczypospolitej Polskiej, Państwa Kataru, Rumunii, Rosji, Arabii Saudyjskiej, Słowacji, Republiki Słowenii, Królestwa Hiszpanii, Demokratyczno-Socjalistycznej Republiki Sri Lanki, Stanów Zjednoczonych Ameryki, Królestwie Tajlandii, Zjednoczonej Republiki Tanzanii, Tunezji, Republiki Uzbekistanu, Ukrainy, Socjalistycznej Republiki Wietnamu, Republiki Węgierskiej, Republiki Arabskiej Zambii i Organizacji Państw Amerykańskich. Stypendium przewiduje:

pełne czesne; wiz i opłat pozwolenia powrót taryfy powietrza z kraju wnioskodawcy; zakwaterowanie i wyżywienie (pełne wyżywienie) w akademiku Uniwersytetu "Nikola Karev" w Ohrid, Republika Macedonii; miesięczny dodatek w wysokości 5000 MKD (około 82 EUR); Termin składania wniosków upływa 31 lipca 2015

Prosimy o więcej informacji na stypendia dla studentów zagranicznych.

Lokalizacje

  • Ohrid

    Partizanska bb, 6000 , Ohrid

    pytania