Keystone logo
United International Business School MIM - Master in International Management - Global Economics
United International Business School

MIM - Master in International Management - Global Economics

9 Months

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

CHF 33 600 *

Mieszany, Nauka na odległość, W kampusie

* Cena może się różnić w zależności od lokalizacji

Wstęp

178304_UIBSprogrambanner38.png

178421_UIBS-keybenefitsgifbanner.gif

Czas trwania programu: od 9 do 12 miesięcy, w pełnym wymiarze godzin
Format programu: Pełny etat, W niepełnym wymiarze godzin, W kampusie, Online, Hybrydowy
Język programu: Angielski
Przyznawany stopień: Master in International Management (MIM)
Termin: brak terminu składania wniosków
Lokalizacje: Amsterdam, Antwerpia, Barcelona, Bruksela, Genewa, Madryt, Mediolan, Tokio, Zurych
Daty rozpoczęcia: 8

Czas trwania programu

Studenci studiów stacjonarnych mogą uzyskać tytuł magistra w ciągu 1 roku akademickiego trwającego 9 miesięcy, w sumie 3 kwartały po 20 punktów każdy lub w ciągu 12 miesięcy przy rozłożeniu obciążenia pracą.

Studenci studiów niestacjonarnych mogą uzyskać tytuł magistra w ciągu 2 do 3 lat akademickich, w zależności od liczby kursów realizowanych w ciągu kwartału, wyboru kursów i planowania kursów. Ukończenie połowy typowej liczby kursów równa się dwukrotnemu typowemu czasowi trwania programu w pełnym wymiarze godzin. Im bardziej elastyczne godziny pracy, tym więcej kursów będziesz mógł dołączyć, aby szybciej je ukończyć. Studenci są uznawani za studiujących w niepełnym wymiarze godzin, jeśli uczęszczają na 6 lub mniej kursów na kwartał. Więcej informacji na temat dostępnych kursów można znaleźć w Harmonogramie nauczania na tej stronie. Studia niestacjonarne są dostępne tylko dla studentów posiadających paszport krajowy lub zezwolenie na pobyt.

Rozpoczęcie nauki do 8 razy w roku

Studenci mogą wybierać spośród wielu dat rozpoczęcia jesienią, zimą, wiosną i latem każdego roku akademickiego. Nasz modułowy projekt kursu i struktura programu pozwalają na optymalne planowanie dalszej edukacji.

Ze względu na elastyczną strukturę programu i modułową konstrukcję, w ciągu roku akademickiego dostępnych jest wiele dat rozpoczęcia w październiku, listopadzie, styczniu, lutym, kwietniu, maju, lipcu lub sierpniu. Wszystkie kampusy przestrzegają tego samego kalendarza akademickiego.

178418_UIBS-startingdates.jpg

Cele studiów

Studenci mogą przenosić się między kampusami co kwartał z gwarancją zgodności programu. Nasz kwartalny kalendarz akademicki pozwala na ciągłe studiowanie za granicą w Europie i Azji.

Nasze 9 globalnych kampusów znajduje się w Amsterdamie, Antwerpii, Barcelonie, Brukseli, Genewie, Madrycie, Mediolanie, Tokio i Zurychu.

Nasze kampusy znajdują się w centrum kilku ekscytujących miejsc. Studenci są zachęcani do przenoszenia się między kampusami na jeden lub więcej kwartałów, ale mogą również wybrać jeden kampus jako miejsce docelowe. Studenci, którzy wolą krótsze okresy za granicą, mogą dołączyć do naszych kursów seminaryjnych prowadzonych przez profesorów wizytujących w kilku naszych kampusach przez cały rok akademicki.

178411_UIBSfeatures11.png
178410_UIBSfeatures12.png
178409_UIBSfeatures13.png

Akredytacja

Po pomyślnym ukończeniu programu studiów studenci otrzymują międzynarodowy prywatny tytuł Master in International Management (MIM) ze specjalizacją Global Economics, przyznawany przez centralę szkoły w Zurychu w Szwajcarii, na podstawie rekomendacji wydziałów lokalnych kampusów, w których zdobyto punkty.

Dowiedz się więcej o naszym programie Master in Global Economics:

Dołącz do jednego z naszych nadchodzących webinariów dla absolwentów i mistrzów!

Zarejestruj się tutaj: nadchodzące webinaria dla absolwentów/magistrów - United International Business Schools (UIBS)

Program

Rekrutacja

Opłata za program

Stypendia i Finansowanie

Rankingi

Możliwości związane z karierą

Udogodnienia

O szkole

pytania