Keystone logo
UIBS Metropolitan Business School MBA + Master in Marketing Management
UIBS Metropolitan Business School

MBA + Master in Marketing Management

Amsterdam, Niderlandy

9 Months

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 15 840

Mieszany, Nauka na odległość, W kampusie

Wstęp

180326_Masterinmarketingmanagement.png

Teoria zarządzania + przypadki biznesowe, wyzwania i umiejętności

Skoncentruj się na podstawach zarządzania finansami, zasobami ludzkimi, marketingiem i łańcuchem dostaw; połącz z kursami z naszych współczesnych klastrów Globalnego, Cyfrowego, Zrównoważonego i Społecznego Biznesu; wybierz dodatkowe kursy spośród wspólnych przedmiotów do wyboru; doskonal swoje umiejętności biznesowe przez cały czas trwania programu; i połącz to wszystko w biznesplanie lub projekcie biznesowym.

Kariera zawodowa każdego człowieka jest inna i zawsze wierzyliśmy, że kariera akademicka również może taka być. To Ty dostosujesz swój program w oparciu o wcześniejsze studia, obecne zainteresowania i przyszłe ambicje. Będziesz także próbować kursów ze studentami z innych programów i koncentracji poprzez wspólne przedmioty do wyboru. Nasz program jest wzorowany na wieloletnim programie MBA naszego partnera akademickiego, przez którego jest również walidowany. Stworzyliśmy go po swojemu i udoskonaliliśmy z myślą o młodych profesjonalistach z metropolii, takich jak Ty.

  • 90-kredytowy i profesjonalnie zorientowany program Dual Master dla świeżo upieczonych absolwentów studiów licencjackich i młodych profesjonalistów z doświadczeniem zawodowym lub bez.
  • Prywatny Master in Marketing Management (UIBS), programowo akredytowany przez ACBSP & ECBE + Metropolitan Graduate Degree in Business Administration
  • 12 miesięcy w pełnym wymiarze godzin lub od 12 do 36 miesięcy w niepełnym wymiarze godzin, z 8 datami rozpoczęcia w roku
  • Angielski jako język wykładowy w naszym kampusie w centrum Amsterdamu

Daty rozpoczęcia

Nasz kalendarz akademicki opiera się na systemie kwartalnym z czterema 10-tygodniowymi kwartałami w roku, z których każdy składa się z dwóch 5-tygodniowych semestrów. Odnosimy się do tych kwartałów jako jesień, zima, wiosna i lato, a do tych terminów po prostu jako A i B. Elastyczna struktura naszego programu i modułowa konstrukcja pozwalają optymalnie zaplanować studia i wybrać spośród wielu dat rozpoczęcia w październiku, listopadzie, styczniu, lutym, kwietniu, maju, lipcu i sierpniu.

Rekrutacja

Program

Opłata za program

O szkole

pytania