Keystone logo
UIBS Metropolitan Business School

UIBS Metropolitan Business School

UIBS Metropolitan Business School

Wstęp

Dedykowani edukacji międzykulturowej z globalną perspektywą, pomagamy przyszłym menedżerom w osiągnięciu pełnego potencjału, z odpowiednim programem i wskazówkami na każdym kroku.

Elastyczne programy studiów

Nasze elastyczne programy studiów oparte są na amerykańskim modelu szkolnictwa wyższego, umożliwiając studentom wybór kierunków studiów w oparciu o wymagania programowe, wcześniejsze studia, obecne zainteresowania i przyszłe ambicje.

Wiele dat rozpoczęcia

Studenci mogą wybierać spośród wielu dat rozpoczęcia jesienią, zimą, wiosną i latem każdego roku akademickiego. Nasz modułowy projekt kursu i struktura programu pozwalają na optymalne planowanie dalszej edukacji.

Zawodowo doświadczony wydział

Wykwalifikowani akademiccy i doświadczeni zawodowo profesorowie łączą teorię i praktykę, wprowadzając do klasy współczesne studia przypadków, przygotowując uczniów na światowych liderów przyszłości.

Globalne kierunki studiów

Studenci mogą spędzić jeden lub więcej kwartałów za granicą z UIBS. Wszystkie kampusy partnerskie oferują podobne programy studiów i stosują podobne struktury programowe, aby studenci mogli doświadczyć edukacji bez przerw.

Lokalizacje

  • Amsterdam

    Weteringschans 28, , Amsterdam

pytania