Keystone logo
University of Haifa, International School Master of Arts w dziedzinie edukacji i rozwoju we wczesnym dzieciństwie
University of Haifa, International School

Master of Arts w dziedzinie edukacji i rozwoju we wczesnym dzieciństwie

Haifa, Izrael

1 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 10 600 / per year *

W kampusie

* + opłaty za usługi

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

W ostatnich latach rosnące zapotrzebowanie na specjalistów w dziedzinie wczesnej edukacji i decydentów politycznych w krajach o niedostatecznych zasobach stało się kluczowe i pilne. Program studiów magisterskich UHaifa International w zakresie wczesnej edukacji & Development zajął się tą palącą kwestią, szkoląc kolejne pokolenie ekspertów wczesnego dzieciństwa, aby stali się agentami zmian, poprawili życie dzieci w regionach rozwijających się i wywarli dobry wpływ.

Prowadzony przez nasz oddany zespół profesjonalnych wykładowców i badaczy, nasz unikalny interdyscyplinarny program łączy aktualną kompleksową teorię z najnowocześniejszymi umiejętnościami praktycznymi, zaprojektowanymi w celu pozytywnego promowania dobrostanu dzieci.

Specjaliści ds. dzieciństwa, tacy jak pedagodzy, pracownicy socjalni, pracownicy służby zdrowia lub terapeuci; badacze, decydenci polityczni, działacze społeczni i aspirujący do promowania zmian społecznych, odniosą ogromne korzyści z tego jedynego w swoim rodzaju programu.

Kwalifikującym się studentom pochodzącym z niedostatecznie rozwiniętych regionów oferowane będą atrakcyjne stypendia.

Najważniejsze wydarzenia

Nasza globalna koncentracja i silna współpraca z renomowanymi ekspertami na całym świecie zaowocowały holistycznym programem nauczania, łączącym badania i praktykę, w celu poprawy życia bezbronnych dzieci w krajach rozwijających się. Różnorodne zajęcia i warsztaty zapewniają kompleksowe i multidyscyplinarne zrozumienie zarówno wczesnej edukacji, jak i rozwoju dziecka. Obejmuje to perspektywy rozwojowe we wczesnej edukacji, psychologię, psychopatologię i neuronaukę, poznanie i język, zapobieganie i interwencję, metodologię badań, rodzicielstwo, perspektywy kulturowe i antropologiczne oraz praktyczne metody obserwacji klinicznej, oceny i interwencji.

Jeden rok, jeden stopień

Nasz roczny program jest prowadzony w języku angielskim przez dwa kolejne semestry i jeden semestr od października do końca lipca. Absolwenci otrzymają tytuł magistra wczesnej edukacji & Development na Uniwersytecie w Hajfie.

Rekrutacja

O szkole

pytania

Podobne kursy

  • Magister studiów rozwojowych i dyplomacji (we współpracy z UPEACE)
    • San José, Kostaryka
  • Master of Arts in Development Studies
    • Möckern, Niemcy
  • Magister Rozwoju Lokalnego
    • Padua, Włochy