Keystone logo
Universidad Europea Magister zarządzania finansami
Universidad Europea

Magister zarządzania finansami

Alcobendas, Hiszpania

9 Months

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Oct 2024

Request tuition fees

W kampusie

Wstęp

Master in Financial Management ma wsparcie Fintech Spain i jest jedynym kursem podyplomowym, na którym będziesz korzystać z narzędzia Refinitiv, oprogramowania zapewniającego rozwiązania finansowe w obszarach handlu, inwestycji, doradztwa, ryzyka i bogactwa.

W tym programie magisterskim nauczysz się podejmować decyzje finansowe w nieprzewidywalnych środowiskach globalnych, stosując narzędzia do wizualizacji i ekstrakcji danych oraz technologie finansowe, takie jak Cognos Analytics, Tableau, Big Data i Fintech.

Oprócz opanowania podatków, zarządzania, planowania finansowego, aktywów płynnych, procesów M&A, private equity, venture capital, metodologii VaR i innych koncepcji analizy ryzyka finansowego, Twój profil zarządzania zostanie wzbogacony o umiejętności przekrojowe, takie jak komunikacja strategiczna i wpływowe przywództwo.

Dlaczego warto studiować studia magisterskie z zarządzania finansami?

  • Zdobędziesz umiejętności cyfrowe i nauczysz się korzystać z narzędzi do wizualizacji danych, takich jak Cognos i Tableau, technik analityki biznesowej w finansach oraz eksploracji i analizy danych (Big Data) do celów komercyjnych, strategicznych i pozycjonowania biznesowego. Dowiesz się również, jak wykorzystywać Fintech do podejmowania decyzji finansowych w nieprzewidywalnych środowiskach globalnych
  • Będziesz w stanie zastosować wiedzę, umiejętności i kompetencje zdobyte w obszarach zarządzania finansami, nadzoru, doradztwa i pośrednictwa finansowego w praktyczny i integracyjny sposób. Rozwiniesz praktyczne zrozumienie fiskalnych implikacji decyzji biznesowych, strategii optymalizacyjnych, obciążeń podatkowych i zwrotu finansowego z różnych alternatyw inwestycyjnych
  • Dowiesz się o planowaniu i zarządzaniu finansami oraz wszystkim, co się z tym wiąże, takich jak międzynarodowe ramy regulacyjne, jak stosować przepisy MiFID II, charakter międzynarodowego systemu finansowego, analiza inwestycji, wycena aktywów finansowych i firm, planowanie strategiczne i wiele więcej
  • Będziesz w stanie analizować planowanie podatkowe, zarządzanie inwestycjami i strategie optymalizacji podatkowej, aby podejmować decyzje, które poprawią wyniki firmy. Opanujesz analizę, kontrolę i zarządzanie ryzykiem finansowym i biznesowym oraz powiązane metodologie, takie jak VaR, a także poznasz procesy M&A i zastosowanie strategii hedgingowych.
  • 90% kadry dydaktycznej w programie Master in Financial Management to profesjonaliści, którzy obecnie pracują w sektorze finansów, bankowości i ubezpieczeń. Ucz się od profesjonalistów, takich jak założyciel i dyrektor Fintech Spain oraz kierownictwo wyższego szczebla z CaixaBank, Banku Światowego, Banco Santander i Barclays Bank, którzy mają również doświadczenie w bankowości inwestycyjnej.
  • Jedyne studia magisterskie, na których zdobędziesz wiedzę na temat zarządzania finansami, oceny inwestycji, analizy ryzyka i kontroli za pomocą narzędzia Refinitiv, oprogramowania zapewniającego rozwiązania finansowe w zakresie handlu, inwestycji, doradztwa, ryzyka i bogactwa. Co więcej, będziesz mógł korzystać z tego narzędzia przez cały czas trwania programu magisterskiego poza zaplanowanymi godzinami zajęć, dzięki czemu będziesz mógł ćwiczyć i wzmacniać swoją wiedzę koncepcyjną.

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Program

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania