Keystone logo
Universidad Europea Magister psychologii dzieci i młodzieży
Universidad Europea

Magister psychologii dzieci i młodzieży

1 Years

Hiszpański

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 8950

Nauka na odległość, W kampusie

Wstęp

Specjalizuje się w diagnozie i interwencji psychologicznej od wczesnego dzieciństwa.

Master's in Child Psychology to oficjalny stopień, którego celem jest szkolenie studentów w zakresie psychologii klinicznej rozwoju dzieci i młodzieży. Program, trwający 12 miesięcy i 60 ECTS, koncentruje się na uczeniu się przez doświadczenie, dzięki czemu przeprowadzisz ponad 400 godzin stażu z prawdziwymi pacjentami w ośrodkach psychologicznych specjalizujących się w głównych zaburzeniach wpływających na dzieciństwo i dorastanie.

Oprócz nauki na elitarnym wydziale będziesz mieć dostęp do światowej klasy obiektów. Część twojego szkolenia zostanie przeprowadzona poprzez pracę w zespołach międzybranżowych, dzieląc się zajęciami z innymi specjalistami z innych dziedzin zdrowia, takimi jak pielęgniarki, psychiatrzy, pedagodzy i pracownicy socjalni.

Dlaczego warto studiować magister psychologii dziecięcej?

  • Szkolenie będzie wybitnie praktyczne, nawet w klasie, gdzie przeanalizujesz przypadki w oparciu o doświadczenie nauczycieli zaangażowanych w stopień.
  • Zrealizujesz ponad 400 godzin stażu z pacjentami zarówno w ośrodkach referencyjnych w zakresie różnorodności psychospołecznej i funkcjonalnej, jak i psychologii specjalizującej się w głównych zaburzeniach, które mogą mieć wpływ na dzieciństwo i dorastanie: Zaburzenia ze spektrum autyzmu, Zespół Aspergera, Zespół Downa, Uwaga Zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem i zaburzenia zachowania, zaburzenia uczenia się i trudności emocjonalne.
  • Całą kadrę dydaktyczną tworzą czynni zawodowo specjaliści z zakresu psychologii klinicznej rozwoju dzieci i młodzieży, psychiatrii, psychoterapii, edukacji, neuronauki, rehabilitacji i niepełnosprawności.
  • Specjalista psychoterapeuta w dziedzinie dzieci i młodzieży będzie prowadził stałą superwizję Twojej praktyki klinicznej, mając na celu pokierowanie Twoją nauką w zakresie interwencji u dzieci i młodzieży.
  • Będziesz miał możliwość uczestniczenia lub uruchamiania projektów badawczych.
  • Program jest zgodny z aktywnością zawodową, odbywa się w piątki i soboty, abyś mógł rozwijać swoje studia, kontynuując pracę.
  • Ponadto część Twojego szkolenia będzie realizowana poprzez pracę w zespołach międzybranżowych, współdzielenie działań z innymi specjalistami z innych dziedzin zdrowia (pielęgniarki, psychiatrzy, pedagodzy, pracownicy socjalni itp.).
  • Nasz model uczenia się przez doświadczenie HYFLEX integruje zajęcia stacjonarne i wirtualne. W 100% zdigitalizowane sale lekcyjne z kamerami, mikrofonami 360 i inteligentnymi tablicami.
400 godzin praktyki klinicznej
Praktyki zarówno w dziedzinie psychospołecznej i różnorodności funkcjonalnej, jak iw dziedzinie psychologii klinicznej w opiece nad pacjentem, gdzie zostaną przeanalizowane wszystkie patologie.
14 Umowy z wyspecjalizowanymi ośrodkami
Praktyki w ośrodkach o uznanym prestiżu.
100% aktywnych nauczycieli
Aktywni profesjonaliści w obszarze psychologii dzieci i młodzieży.

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Program

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania